C-BooL - jak się nazywa Polak, autor Wonderland i DJ Is Your Second Name?

2019-05-25 19:25
C-BooL - jak się nazywa Polak, autor DJ Is Your Second Name?
Autor: fot. https://www.youtube.com/channel/UCMZOGB_BfTbUcJYO3oZNjEQ screen z teledysku na youtube C-BooL - Wonderland (Official Video)

Never Go Away, Magic Symphony, Wonderland - to tylko niektóre hity polskiego producenta! Jak naprawdę na nazwisko ma C-BooL?

C-BooL - jak się nazywa producent, który swoimi kawałkami podbił listy hitów na świecie? Wiele osób wciąż nie wierzy, że pod megahitami: Never Go Away, Magic Symphony, DJ Is Your Second Name, czy Wonderland, podpisuje się Polak! C-BooL urodził się 30 maja 1981 roku w Pyskowicach. Ma na koncie dwie statuetki ESKA Music Awards za Najlepszy Hit - w 2016 roku za Never Go Away i w 2017 roku za Magic Symphony!

C-BooL - jak się nazywa?

Jak naprawdę nazywa się C-BooL? Pseudonim nie wziął się z niczego, bo jeden z najlepszych producentów w Polsce w dowodzie osobistym ma wpisane: Grzegorz Cebula.

Polsat SuperHit Festiwal 2018 - PROGRAM imprezy

Autor: brak danych

  Polsat SuperHit Festiwal 2018 - program imprezy został niedawno ogłoszony przez organizatorów. To dobra informacja dla wszystkich, którzy czekają na to wydarzenie. Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2018, będą mogli przez dwa dni słuchać występów g

C-BooL - kim jest?

C-BooL, czyli jeden z najpopularniejszych polskich reprezentantów muzyki klubowej. DJ, producent i właściciel wytwórni C-Wave Records od 15 lat tworzy kawałki, które cieszą się uznaniem na klubowych parkietach. Wszystko zaczęło się od numeru Would You Fee", który sprawił, że C-BooL z lokalnego muzyka stał się didżejem grającym sety na terenie całej Polski i nie tylko. Polak do tej pory prezentował swoje muzyczne dzieła w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Austrii, czy kilkukrotnie w Niemczech. Grzegorz Cebula może pochwalić się także ogromnym bagażem doświadczenia, które z pewnością wpływa na jakość brzmienia jego utworów.

Najnowsze