C-BooL agentem specjalnym w teledysku Fight To Win. Mamy przedpremiery fragment!

i

Autor: C-BooL / C-Wave C-BooL agentem specjalnym w teledysku Fight To Win. Mamy przedpremiery fragment!

C-BooL agentem specjalnym w teledysku Fight To Win. Ujawniamy fragment! [TYLKO U NAS]

2022-06-02 15:03

Fight To Win, czyli wakacyjna piosenka, za którą odpowiada doskonale znany C-BooL. Producent, którego hity podbijają klubowe parkiety powraca z kolejną imprezową propozycją. Utworowi Fight To Win towarzyszy teledysk, jako pierwsi we fragmencie poznacie, tylko na ESKA.pl!

Fight To Win, czyli walcz, by wygrać - z takim motywującym przesłaniem tuż przed rozpoczęciem lata 2022 pojawia się C-BooL. Popularny polski producent tym samym wraca po sukcesie z hitem What Can I Do i zamierza uświetnić tegoroczne wakacje. Premierze piosenki Fight To Win towarzyszyć będzie pełen zwrotów akcji teledysk. Pościgi, ucieczka, nerwowość, a ostatecznie tytułowa walka i starania, by zrobić wszystko, żeby wygrać. Czy C-BooL, jako główny bohater swojego klipu zwycięży w tajemniczej potyczce? Odpowiedź na te pytanie, a także to, co dokładnie dzieje się w teledysku - poznacie już 3 czerwca. Wszystko to sprawdzając kanał C-BooLa na YouTube i oglądając muzyczny obrazek na naszej stronie, w momencie premiery! My, w oczekiwaniu na cały wideoklip, postanowiliśmy zrobić wam niespodziankę. Podrzucamy ekskluzywny fragment, który zobaczycie tylko na ESKA.pl!

C-BooL z ważną misją w teledysku Fight To Win. Mamy przedpremiery fragment! [TYLKO U NAS]

C-BooL - piosenka Fight To Win

Fight To Win, czyli najnowsza piosenka, pod którą podpisuje się C-BooL ma swoją premierę 3 czerwca 2022. Utwór usłyszycie premierowo w ramach propozycji do Gorącej 20 Radia ESKA tuż po godzinie 18:00. 

C-BooL - piosenki, kariera

C-BooL aktywny muzycznie jest od końca lat 90. Ma na koncie takie hity, jak Body & Soul, Do You Know, So Much Better, czy przede wszystkim kultowe już Would You Better. Nowa era w karierze polskiego producenta z Pyskowic nadeszła w 2016 roku. Wtedy właśnie wydał utwór Never Go Away i odkrył talent wokalny w wietnamskiej wokalistce, Giang Pham. Później pojawiły się kolejne megahity od C-BooLa: Magic Symphony, DJ Is Your Second Name, czy La La Love.

Wokalistka C-BooLa - kim jest Giang Pham? Kto śpiewa Never Go Away?

C-BooL w 2021 roku po sukcesie piosenki Golden Rules, przygotował kolejną, taneczną i rozgrzewającą propozycję, która idealnie sprawdziła się podczas zimowego sezonu. Mowa o kawałku zatytułowanym What Can I Do, który jest o odkrywaniu nowych horyzontów, nieoglądaniu się w przeszłość i ciągłym poznawaniu samego siebie przy wsparciu najważniejszej osoby. 3 czerwca 2022 pojawi się następca tego kawałka, czyli singiel Fight To Win.