C-BooL agentem specjalnym w teledysku Fight To Win. Ujawniamy fragment! [TYLKO U NAS]

2022-06-02 15:03
C-BooL agentem specjalnym w teledysku Fight To Win. Mamy przedpremiery fragment!
Autor: C-BooL / C-Wave C-BooL agentem specjalnym w teledysku Fight To Win. Mamy przedpremiery fragment!

Fight To Win, czyli wakacyjna piosenka, za którą odpowiada doskonale znany C-BooL. Producent, którego hity podbijają klubowe parkiety powraca z kolejną imprezową propozycją. Utworowi Fight To Win towarzyszy teledysk, jako pierwsi we fragmencie poznacie, tylko na ESKA.pl!

Fight To Win, czyli walcz, by wygrać - z takim motywującym przesłaniem tuż przed rozpoczęciem lata 2022 pojawia się C-BooL. Popularny polski producent tym samym wraca po sukcesie z hitem What Can I Do i zamierza uświetnić tegoroczne wakacje. Premierze piosenki Fight To Win towarzyszyć będzie pełen zwrotów akcji teledysk. Pościgi, ucieczka, nerwowość, a ostatecznie tytułowa walka i starania, by zrobić wszystko, żeby wygrać. Czy C-BooL, jako główny bohater swojego klipu zwycięży w tajemniczej potyczce? Odpowiedź na te pytanie, a także to, co dokładnie dzieje się w teledysku - poznacie już 3 czerwca. Wszystko to sprawdzając kanał C-BooLa na YouTube i oglądając muzyczny obrazek na naszej stronie, w momencie premiery! My, w oczekiwaniu na cały wideoklip, postanowiliśmy zrobić wam niespodziankę. Podrzucamy ekskluzywny fragment, który zobaczycie tylko na ESKA.pl!

C-BooL z ważną misją w teledysku Fight To Win. Mamy przedpremiery fragment! [TYLKO U NAS]

C-BooL - piosenka Fight To Win

Fight To Win, czyli najnowsza piosenka, pod którą podpisuje się C-BooL ma swoją premierę 3 czerwca 2022. Utwór usłyszycie premierowo w ramach propozycji do Gorącej 20 Radia ESKA tuż po godzinie 18:00. 

C-BooL - piosenki, kariera

C-BooL aktywny muzycznie jest od końca lat 90. Ma na koncie takie hity, jak Body & Soul, Do You Know, So Much Better, czy przede wszystkim kultowe już Would You Better. Nowa era w karierze polskiego producenta z Pyskowic nadeszła w 2016 roku. Wtedy właśnie wydał utwór Never Go Away i odkrył talent wokalny w wietnamskiej wokalistce, Giang Pham. Później pojawiły się kolejne megahity od C-BooLa: Magic Symphony, DJ Is Your Second Name, czy La La Love.

Wokalistka C-BooLa - kim jest Giang Pham? Kto śpiewa Never Go Away?

C-BooL w 2021 roku po sukcesie piosenki Golden Rules, przygotował kolejną, taneczną i rozgrzewającą propozycję, która idealnie sprawdziła się podczas zimowego sezonu. Mowa o kawałku zatytułowanym What Can I Do, który jest o odkrywaniu nowych horyzontów, nieoglądaniu się w przeszłość i ciągłym poznawaniu samego siebie przy wsparciu najważniejszej osoby. 3 czerwca 2022 pojawi się następca tego kawałka, czyli singiel Fight To Win. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze