Brat Fagaty z mocnym przekazem do jej byłego. Czy grozi Lizakowi?

i

Autor: AKPA

News

Brat Fagaty z mocnym przekazem do jej byłego. Czy grozi Lizakowi?

2024-06-19 13:47

Fagata i Lizak to para ostatnich miesięcy. Historia ma jednak gorzkie zakończenie — ostatnio Piotrek oficjalnie podzielił się z fanami informacją o rozstaniu, potwierdzając dotychczasowe podejrzenia internautów. Jednak końca tej historii nadal nie widać.

O tym, że Fagata została singielką, wiemy już od kilku dni. I choć dokładne powody tej rozłąki nie są nam znane, możemy się domyślać, że rozstanie nie odbyło się w całkowicie pokojowych warunkach. Zarówno Agata, jak i Piotr, wypowiadają się o sobie tak, jak gdyby coś wisiało jeszcze w powietrzu. Historia najwidoczniej nie zamierza na tym poprzestać, a to tylko potwierdza teorie zaciekawionych internautów.

Swoje dwa grosze dorzucił ostatnio znajomy po fachu Lizakowskiego, inny fighter MMA. Damian Floriańczyk, nagrał krótki filmik, w którym zwraca się do byłego swojej samozwańczej siostry w ten sposób:

Lizak, skrzywdziłeś moją siostrę, masz przej*bane.

Filmik zawiera jedynie to krótkie wyrażenie, po czym kończy się delikatnym uśmiechem Damiana. Czy to jedynie prowokacja, czy może już groźba? Internauci podejrzewają, że może być to pewien sposób na reklamę i zapowiedź walki w oktagonie tych dwóch panów. Inna strona internetu zakłada, że cała ta sytuacja to najzwyczajniej dzieło Fagaty, która próbuje sztucznie nakręcić dramę. Co o tym wszystkim sądzicie?

Fagata przeżyła prawdziwy koszmar