Blanka zrobiła to w samolocie przy pasażerach! Odwaga to mało powiedziane

i

Autor: AKPA Blanka zrobiła to w samolocie przy pasażerach! Odwaga to mało powiedziane

WIDEO

Blanka zrobiła to w samolocie przy pasażerach! Odwaga to mało powiedziane

2023-10-23 15:18

Blanka nie lubi szokować, ale uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Tak zrobiła zgłaszając się na Eurowizję, a niedawno wydając hitowy utwór "Rodeo". W ramach jego promocji podróżuje, gości w europejskich stacjach radiowych, a przy tym wszystkim nie spoczywa na laurach i przygotowuje kolejne piosenki. Robi to chociażby w Finlandii, z której właśnie wróciła. Podczas lotu zdecydowała się na dość odważy ruch!

Spis treści

  1. Blanka zrobiła to w samolocie - wideo

Blanka nie jest typem gwiazdy, która szokuje swoimi zachowaniami i nie chce, by jej życie prywatne było komentowane przez tabloidy w całej Polsce. Artystka skupia się wyłącznie na swojej muzycznej karierze, a ta mocno się rozpędziła. Zachwyciła słuchaczy w Europie utworem "Solo", który dał Polsce 19. miejsce w finale Eurowizji 2023. Weryfikacją jej miłości do muzyki był niewątpliwie trzeci singiel "w nowej erze kariery", po którym możemy stwierdzić, że Blanka nie jest gwiazdą jednego hitu. "Rodeo", bo o nim mowa, wybrzmiało chociażby w stacjach radiowych w Finlandii, gdzie niedoszła modelka bierze udział w obozach "songwriterskich". Stajkow wracając ze Skandynawii wpadła na pomysł nagrania filmiku w samolocie i tym mogła zirytować niektórych internautów. Wszystko przez trend "the tube girl". Na szczęście wprowadziła do niego pewną modyfikację.

Blanka - wiek, Eurowizja, solo, wzrost, partner, nazwisko, Top Model

UPS! Blanka nie zna hitów Ich Troje i Górniak. Britney za to doskonale!

Blanka zrobiła to w samolocie - wideo

Tuż po wakacjach na platformie z krótkimi filmikami ogromną popularność zyskał trend wideo, który należy nagrać w metrze lub innym środku transportu. Wszystko to do przyspieszonej wersji utworu "Greedy", za który odpowiada Tate McRae. Niektórzy jednak postawili na piosenkę "Prada" od Casso & Raye. Choć stworzone w aplikacji materiały wyglądają bardzo profesjonalnie i przyciągają uwagę, to jednak internautów zaczęło irytować, że na filmikach pojawiają się ludzie, którzy chcieliby w spokoju wrócić do domu z pracy. Tymczasem siedzą i muszą patrzeć na coś takiego:

Tego typu nagrania wykonują też polscy użytkownicy tej platformy. Jedni w pustym metrze, a inni w zatłoczonym autobusie. A co zrobiła Blanka? Postanowiła stworzyć swoją wersję "tube girl" tańcząc w samolocie. Pomyślała jednak o komforcie innych pasażerów i poszła na sam koniec korytarza. Zobaczcie sami!

Blanka szybko stała się jedną z topowych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Dziewczyna, która początkowo brała udział w programie modowym od dziecka marzyła, by być w tym miejscu, w którym jest dzisiaj. Z utworem "Solo" zajęła 19. miejsce na Eurowizji, a z piosenką "Rodeo" powoli robi furorę na polskich listach hitów. "To kawałek o wyzwoleniu się z ograniczeń. To hymn absolutnej wolności. Można go odnieść do sytuacji, w której daliście komuś tak wiele szans (być może za dużo), że po prostu wyczerpało się uczucie do tej osoby, ponieważ za każdym razem was zawodziła. Chcę powiedzieć, że nie wierzę już we wszystkie twoje kłamstwa, najwyraźniej nie jesteś tym jedynym i nic dziwnego że moja mama nigdy cię nie lubiła! A teraz zejdź mi z drogi bo wychodzę i zamierzam przetańczyć całą noc. Jest mi teraz lepiej, bo pozwoliłam ci odejść i czuję się wolna", wyjaśnia Blanka.

Blanka o ataku fanki. Poradziła sobie mistrzowsko!