Bitwa TikToków - Roxaok kontra Marcysia z Ekipy Friza i ich wideo do hitu Biebera [GŁOSOWANIE]

2020-05-26 14:22
Bitwa TikToków - pojedynek Roxaok kontra Marcysia z Ekipy Friza do hitu Justina Biebera [GŁOSOWANIE]
Autor: Tik Tok @roxaok i @ryskalamarcysia Bitwa TikToków - pojedynek Roxaok kontra Marcysia z Ekipy Friza do hitu Justina Biebera [GŁOSOWANIE]

Justin Bieber swoim numerem Yummy zachwycił fanów, a hit nadal jest ogromnym viralem na TIkToku. Pod ten utwór nagrano kilkadziesiąt milionów filmików. Hit znacie bardzo dobrze z anteny Radia ESKA. W związku z tym na ESKA.pl postanowiliśmy zestawić dwójkę twórców w Bitwie TikToków. Do pojedynku stanęły Roxaok i Marcysia Ryskala z Ekipy Friza. Kto wygra bitwę? Głosujcie już teraz!

Czas rozpocząć kolejny pojedynek między tiktokerami. Tym razem rywalizować będą ze sobą dwie kobiety. Roxaok, która zyskała ogromną popularność dzięki aplikacji, zmierzy się z nową użytkowniczką TikToka Marcysią z Ekipy Friza. Obydwie dziewczyny maja rzeszę swoich fanów, którzy na pewno będą chcieli zwycięstwa swojej idolki. Głosować możecie na ESKA.pl przez równy tydzień, do wtorku 2 czerwca 2020 roku do godziny 10:45. 

Zobacz: Radio ESKA na TikToku.

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Bitwa TikToków - pojedynek Roxaok kontra Marcysia z Ekipy Friza

Yummy to pierwszy singiel Justina Biebera od czasu płyty Purpose, czyli po ponad 4 latach. Dzięki temu numerowi Bieber ponownie został królem internetu. W teledysku możemy podziwiać m.in. Hailey Bieber, piękną żonę wokalisty.  Justin Bieber również zachwycił swoich fanów na TikToku. Użytkownicy aplikacji nagrali kilkadziesiąt milionów filmów pod jego numer. Jedną z popularniejszych gwiazd z TikToka, która podziwia Biebera, jest właśnie Roxaok. Jak się okazało, Marcysia również nie kryje zachwytu nad numerem artysty. Obejrzyjcie obydwa filmiki i wybierzcie, który z nich jest lepszy!

Głosujcie na swoją ulubioną gwiazdę TikToka już teraz!

Najnowsze