Bitwa TikToków - pojedynek świątecznych mashupów! Kto nie ma sobie równych?

2019-12-11 16:37 A.D.
Bitwa
Autor: TikTok

Witajcie na bitwie TikToków! To muzyczny pojedynek, w którym głośnymi sędziami jesteście wy! W prawym narożniku stanie dziś do walki o tytuł królowej świątecznych mashupów Pina, a naprzeciw niej zobaczymy uroczą Sukanek! Która z dziewczyn poradziła sobie lepiej? O tym zadecydujecie wy w specjalnej sondzie na ESKA.pl! Przeczytajcie więcej o uczestniczkach już teraz!

Bitwy Tik Toków na ESKA.pl, to wyjątkowe pojedynki użytkowników popularnej platformy, którzy w swoich filmikach używają najpopularniejszych hitów, znanych z anteny Radia ESKA. Ponieważ Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, to wśród tych najmodniejszych filmików pojawiają się oczywiście hity świąteczne. W tej bitwie zawalczą dwie popularne dziewczyny, które poświęciły swój czas na przygotowanie własnej interpretacji utworu All I Want For Christmas Is You. Obie dziewczyny pochodzą z Polski i mogą pochwalić się wieloma ciekawymi filmikami i oczywiście ilością fanów. O głosy czytelników ESKA.pl zawalczą Pina, czyli prawdziwa gwiazda o blond włosach i Sukanek, która wspólnie ze swoim uroczym kotem oczarowuje fanów. Każda z nich starała się, by jej filmik wypadł jak najlepiej, a dzięki miksowi z numerem Soulja Boy Tell'em - Crank That historia jaką przedstawiają jest prawdziwie kolorowa! Oba filmiki możecie obejrzeć poniżej. Koniecznie zobaczcie je do samego końca, zanim oddacie swój głos! 

Większość waszych głosów zdobyła Pina! Okazuje się, że to jej nagranie bardziej przypadło wam do gustu. Pełne wyniki znajdziecie poniżej.

sonda
Autor: eska.pl
Najnowsze