Bitwa TikToków: pojedynek MaRiny z Wojtkiem Szczęsnym do hitu Nigdy Więcej [GŁOSOWANIE]

2020-09-14 15:58 jj
Bitwa TikToków: pojedynek Mariny i Wojtka Szczęsnego do hitu NIgdy Więcej [GŁOSOWANIE]
Autor: TIkTok Mariny i Wojtka Szczęsnego Bitwa TikToków: pojedynek Mariny i Wojtka Szczęsnego do hitu NIgdy Więcej [GŁOSOWANIE]

To będzie najgorętsza bitwa tiktoków w historii ESKA.pl. Tym razem postanowiliśmy zestawić filmiki jednego z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. W związku z premierą utworu Nigdy Więcej, MaRina postanowiła nagrać TikToka do swojej piosenki i rozpocząć tiktokowe wyzwanie. Na challenge odpowiedział jej mąż - Wojtek Szczęsny. Głosujcie na lepsze wideo już teraz.

MaRina przejęła TikToka utworem Nigdy Więcej. Do najnowszej piosenki wokalistki powstało bardzo wiele produkcji wideo. W promocję singla w serwisie TikTok zaangażowała się użytkowniczka @dobrafaza, czy sama Anna Lewandowska. Ale to nie one dzisiaj będą zestawione w najgorętszej bitwie TikToków na ESKA.pl. O głosy czytelników powalczy sama autorka przeboju, czyli MaRina, wraz ze swoim mężem Wojtkiem Szczęsnym. Które z nich nagrało lepsze wideo? Głosy możecie oddawać do piątku 18 września 2020 roku do godziny 15:00.

Bitwa TikToków: pojedynek do hitu Nigdy Więcej

Najnowsze