Bitwa TikToków: pojedynek filmików do hitu Kings & Queen [GŁOSOWANIE]

2020-07-07 12:55 JJ
Bitwa TikToków: pojedynek do hitu Ava Max Kings & Queen
Autor: TikTok Bitwa TikToków: pojedynek do hitu Ava Max Kings & Queen

Jak co wtorek na ESKA.pl zestawiamy najpopularniejsze trendy na TikToku. Tym razem w naszej bitwie filmików udział weźmie Ava Max i Brooklynn Gibbon, a porównamy ich nagrania do hitu Kings & Queen. Czy autorka utworu, który podbija listy przebojów na świecie wygra starcie z popularną tiktokerką? Sprawdźcie to głosując już teraz.

Bitwa TikToków na ESKA.pl to nasza wtorkowa tradycja. Co tydzień przeglądamy popularną aplikację i zestawiamy dla Was dwa najlepsze filmiki. Tym razem o głosy czytelników powalczy bardzo dobrze znana z anteny Radia ESKA Ava Max, która w ostatnim notowaniu Gorącej 20, zajęła czwartą lokatę, wraz z popularną influencerką Brooklynn Gibbon. Obie dziewczyny bardzo dobrze radzą sobie na TikToku. Co ciekawe, do utworu Avy, użytkownicy nagrali ponad 120 tysięcy filmików. Która z nich wyprodukowała najlepsze wideo? Na Wasze głosy czekamy do wtorku 14 lipca do godziny 10:45.

Bitwa TikToków: pojedynek filmików do hitu Kings & Queen [GŁOSOWANIE]

Jeżeli obejrzeliście już obydwa filmiki, to zagłosujcie już teraz na Ava Max, bądź Brooklynn Gibbon. Niech wygra najlepsza ;)

Najnowsze