Bitwa TikToków - pojedynek filmików do hitu Crusher [GŁOSOWANIE]

2020-03-03 9:39
Bitwa TikToków - pojedynek filmików do hitu Crusher [GŁOSOWANIE]
Autor: TikTok Bitwa TikToków - pojedynek filmików do hitu Crusher [GŁOSOWANIE]

Bitwy TikToków na ESKA.pl to jedyne w swoim rodzaju pojedynki użytkowników popularnej platformy, którzy w swoich filmikach używają najpopularniejszych hitów, znanych z anteny Radia ESKA i z platform internetowych. Za naszym pośrednictwem macie szansę jeszcze bardziej docenić twórcę bądź osobę, która stworzyła kreatywne wideo. Kto bierze udział w najnowszym TikTokowym pojedynku? Poznaj wyniki!

Crusher to numer Kacpra Blonskyego, który podbija internet i staje się coraz większym viralem w sieci. W naszej kolejnej bitwie zestawiliśmy ze sobą dwie czołowe postaci popularnej platformy. O głosy czytelników ESKA.pl walczy użytkowniczk @kamil_kossakowski, który ma niespełna 400 tysięcy obserwujących z użytkownikiem, który jest autorem tego hitu, czyli @kacperblonsky, który ma 370 tysięcy fanów. Głosowanie trwa do 3 marca, godziny 23:59:59. Zdecydujcie i wybierzcie swojego faworyta.

Zobacz: Radio ESKA na TikToku

@kamilkossakowski Czy waszym zdaniem jesteśmy największymi crushami w Polsce?😳😍 #dlaciebie #foryou czarekofficial ♬ dźwięk oryginalny - kacperblonsky

Kto jest autorem lepszego tańca do hitu na Tik Toku? Poznaj wyniki naszej sondy!

Bitwa TikToków - pojedynek filmików do hitu Crusher [GŁOSOWANIE]
Autor: ESKA.PL Bitwa TikToków - pojedynek filmików do hitu Crusher [GŁOSOWANIE]
Najnowsze