Bitwa TikToków: muzyczne starcie do hitu numer jeden w Polsce! Kto rządzi w slowmo?

2019-11-25 9:50 A.D.
Tik-tok
Autor: tiktok.com

Chcesz pokazać się przed większą publicznością, nie wychodząc z domu? TikTok to miejsce dla wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę, eksperymenty z modą i muzykę. Na ESKA.pl prezentujemy wam wyjątkowych twórców, którzy stają ze sobą na naszej stronie do artystycznego pojedynku. Kto tym razem okaże się lepszy? O tym zadecydujcie wy! Przekonajcie się sami. Obejrzyjcie oba filmiki i niech wygra lepszy!

Dance Monkey, australijskiej wokalistki Tones and I, porwała do tańca słuchaczy w całej Europie. Piosenka w Polsce jest prawdziwym hitem, który nie schodzi z pierwszych miejsc na listach przebojów. Utwór nie chce dobrowolnie opuścić również anteny Radia ESKA i króluje w Gorącej 20. Polskie tiktokerki postanowiły przygotować swoją wersję tańca do utworu. Prócz pociągających ruchów nie zabrakło modnego na serwisie slowmo, czyli zwolnionego poruszania się. Królowa może być jednak tylko jedna! O głosy czytelników ESKA.pl walczą @e_ellia0 i @karola_lna. Pierwsza z nich dorzuciła do swojego nagrania małą poradę dla facetów - jak poznać czy podobasz się dziewczynie. Druga zadbała o ciekawy efekt znikającej bluzy. Oba tiktoki cieszą się ogromną popularnością i zdobyły do tej pory już wiele polubień i komentarzy. Która z dziewczyn zasłużyła na tytuł Władczyni Slowmo? Filmiki możecie obejrzeć poniżej. Zestawiliśmy je w taki sposób, by łatwo było wam dokonać porównania już na pierwszy rzut oka. Dokładnie obejrzyjcie jednak filmiki do końca!

Która z dziewczyn lepiej poradziła sobie w slowmo? O tym mogliście zdecydować wy! @karola_lna okazała się popularniejsza. Dziewczyny szły jednak łeb w łeb do ostatniej chwili i różnice są prawdziwie niewielkie. Nie da się jednak ukryć, że to śliczna blondynka przykuła uwagę większości z was. Gratulujemy! Wyniki sondy znajdziecie poniżej. 

Tiktok
Autor: Eska.pl
Najnowsze