BILLY - Love Don't Break Me: solowy debiut wokalisty Tokio Hotel

2016-04-29 19:13
BILLY - Love Don't Break Me: solowy debiut wokalisty Tokio Hotel
Autor: fot. okładka EP-ki I'm Not OK BILLY - Love Don't Break Me: solowy debiut wokalisty Tokio Hotel

Bill Kaulitz z Tokio Hotel prezentuje teledysk do Love Don't Break Me. Pierwszy solowy singiel charyzmatycznego wokalisty dostępny jest już w sieci. Jak brzmi BILLY? Sprawdź szczegóły już teraz!

Bill Kaulitz prezentuje teledysk do Love Don't Break Me. Jest to pierwsza odsłona solowego projektu wokalisty niemieckiego zespołu Tokio Hotel. BILLY, bo tak brzmi jego nowy pseudonim artystyczny, przygotowuje się właśnie do wydania swojego debiutanckiego krążka o nazwie I'm Not Ok. Na EP-ce znalazło się pięć premierowych kompozycji, które do oficjalnej sprzedaży trafią 20 maja 2016. Poza piosenkami BILLY przygotował dla swoich fanów także fotoksiążkę, w której znalazły się artystyczne zdjęcia z sesji zdjęciowej do teledysku. Limitowane wydanie albumu z winylem Love Don't Break Me można już zamawiać na oficjalnej stronie artysty.

BILLY - Love Don't Break Me: Bill Kaulitz z Tokio Hotel po raz pierwszy solo

BILLY na razie nie planuje koncertów ze swoim solowym materiałem. Wokalista spotka się jednak z fanami na czterech vipowskich wydarzeniach w Los Angeles, Berlinie, Paryżu i Mediolanie, na których będą oni mieli okazję w jego towarzystwie wysłuchać nowych utworów przed ich oficjalną premierą. Tracklista EP-ki I'm Not Ok przedstawia się następująco:

  1. Love Don't Break Me
  2. Not Over You
  3. Odds Are Against Us
  4. California High
  5. Forbidden Love

Album można już zamówić w przedsprzedaży na polskim iTunes. Singiel Love Don't Break Me dostępny jest także w serwisie Google Play. Zobacz teledysk do singla Love Don't Break Me już teraz - na ESKA.pl.

KONKURS: powiedz jak imprezujesz i łap smartfona!

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze