Billie Eilish nie zawiodła oczekiwań fanów. Płyta Hit Me Hard and Soft jest sztosem!

i

Autor: Universal Music Poland Billie Eilish nie zawiodła oczekiwań fanów. Płyta "Hit Me Hard and Soft" jest sztosem!

PREMIERA

Billie Eilish nie zawiodła oczekiwań fanów. Płyta "Hit Me Hard and Soft" jest sztosem!

2024-05-17 12:35

Billie Eilish wydała swój wyczekiwany trzeci album studyjny „HIT ME HARD AND SOFT”. Krążek ukazał się nakładem Darkroom / Intercope Records. Poznajcie szczegóły i sprawdźcie tę płytę już teraz.

Spis treści

 1. Billie Eilish - płyta 2024
 2. Billie Eilish - nowe piosenki 2024

Nowa płyta Billie przynosi dokładnie to, co obiecuje jej tytuł. 10 premierowych i zróżnicowanych gatunkowo piosenek układa się w rozległy i ekspansywny krajobraz dźwiękowy, zanurzając słuchaczy w pełnym spektrum emocji. „HIT ME HARD AND SOFT” to prawdziwie filmowe, różnorodne, ale przy tym spójne dzieło, które Billie nazywa „rodziną piosenek”. Krążek idealnie sprawdza się słuchany od początku do końca. Trzecia płyta Billie jest jej najodważniejszym i najbardziej śmiałym dziełem, które „Rolling Stone” okrzyknęło mianem jej najlepszego albumu.

Billie Eilish po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Kiedy i gdzie koncert?

Premierę „HIT ME HARD AND SOFT” poprzedziły dwa bezpłatne wydarzenia w Nowym Jorku i Los Angeles, podczas których fani mieli możliwość posłuchania albumu. W hali Barclay Center na Brooklynie zgromadziło się 16 tys. ludzi, natomiast Kia Forum w Los Angeles odwiedziło 13,5 tys. widzów. Fani tłumnie przybyli także do kin AMC w całej Ameryce Północnej, w których mieli okazję celebrować wydanie płyty, słuchając w „HIT ME HARD AND SOFT” na kilka godzin przed oficjalną premierą.

Billie Eilish - minęło 5 lat od wydania pierwszych piosenek

Billie Eilish - płyta 2024

Billie napisała „HIT ME HARD AND SOFT” wspólnie ze swoim bratem Finneasem, z którym współpracuje od lat. Warto dodać, że Finneas jest także producentem krążka. Wydawnictwo jest już dostępne na platformach streamingowych, a także na nośnikach fizycznych, które w ramach walki ze zmianami klimatycznymi wyprodukowano w całości z materiałów nadających się do recyklingu. Więcej informacji na temat wszystkich zrównoważonych praktyk związanych z wydaniem tego albumu można znaleźć na stronie https://store.billieeilish.com/pages/sustainability.

Artystka ogłosiła niedawno plany „HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR”. Wyprodukowana przez Live Nation trasa ruszy we wrześniu tego roku. Billie rozpocznie od koncertów Ameryce Północnej, w której będzie występowała do grudnia. W lutym ruszy kilkutygodniowa trasa po Australii, a od drugiej połowy kwietnia artystkę będzie można zobaczyć w Europie i Wielkiej Brytanii. 3 i 4 czerwca 2025 Eilish da dwa koncerty w Tauron Arenie Kraków. Pełną rozpiskę trasy i bilety na koncerty można znaleźć na oficjalnej stronie gwiazdy.

Billie Eilish - nowe piosenki 2024

 • 1. Skinny
 • 2. Lunch
 • 3. Chihiro
 • 4. Birds of a Feather
 • 5. Wildflower
 • 6. The Greatest
 • 7. L’Amour De Ma Vie
 • 8. The Diner
 • 9. Bittersuite
 • 10. Blue

(materiał prasowy: Universal Music Polska)