Będzie jeszcze jeden Drwal! McDonald’s spełni marzenie fanów. Nie chodzi o WEGE!

2022-11-24 13:28
Burger
Autor: Canva

Drwal zagościł w ofercie McDonald's. Na ten moment czekały tysiące fanów tej hitowej kanapki. Sieć popularnej na całym świecie restauracji zapowiada, że to nie koniec niespodzianek. Na wielbicieli Drwala czeka jeszcze jeden wariant smakowy, o którego dopominają się klienci i internauci. Nie chodzi o Drwala Wege.

Na powrót Drwala do McDonald's fani kultowej kanapki czekali od tygodni, jeśli nie nawet od miesięcy. Oficjalnie w środę 23 listopada Drwal pojawił się w sezonowej ofercie najpopularniejszej sieci restauracji typu fast-food na świecie, powodując liczne kolejki w punktach w całej Polsce. Zgodnie z przewidywaniami i tym razem pojawiło się kilka wariantów smakowych burgera z charakterystycznym panierowanym serem. Oto one:

  • burger Drwala klasyczny
  • burger Drwala podwójny
  • burger Drwala z kurczakiem
  • burger Drwala z żurawiną 

Pracownicy McDonald's podkreślają, że to nie koniec niespodzianek. Lada chwila do sprzedaży trafi jeszcze jedna opcja Drwala, na którą fani bardzo mocno czekają. Niestety, co z pewnością zasmuci wszystkich wegetarian, nie będzie to Drwal Wege. Ten po raz ostatni gościł w ofercie McDonald's w 2019 roku. Co zatem czeka smakoszy?

Drwal w McDonald's - CENA. Ile kosztuje Drwal w 2022? Jaka jest cena?

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Drwal na ostro 2022

Za pośrednictwem mediów społecznościowych pracownicy restauracji potwierdzili, że w tym roku pojawi się jeszcze jeden Drwal. Będzie to Drwal na ostro. Na ten moment nie jest znana dokładna data ukazania się kanapki w menu McDonald's. Wiadomo jedynie, że rozpalający burger będzie możliwy do zjedzenia już... w grudniu.

Sonda
Czy zjesz w tym roku burgera Drwala w McDonald's?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze