Bankiet u sanah - BILETY na koncerty z Orkiestrą 2022. CENY i gdzie kupić wejściówki?

2022-09-20 11:15
Bankiet u sanah - BILETY na koncerty z Orkiestrą 2022. CENY i gdzie kupić wejściówki?
Autor: screen z facebook/sanahmusic, AKPA, CANVA

Sanah rusza z kolejną trasą koncertową! Bankiet u Sanah, to wyjątkowe spotkanie z artystką, która podczas wiosennej trasy udowodniła, że potrafi porwać tłumy. Kiedy i gdzie wystąpi? Ile kosztują bilety na Bankiet u sanah?

Sanah - koncerty Bankiet u sanah 2022 - gdzie kupić bilety? Kiedy i gdzie wystąpi sanah? Artystka rusza z czwartą trasą koncertową! Była Uczta, teraz przyszedł czas na Bankiet u sanah 2022! Co przygotowała artystka na zimową trasę? Co zagra sanah na koncercie w twoim mieście? Bankiet u sanah, to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów wokalistki. Artystka zabierze was w niezwykłą, muzyczną podróż podczas której wykona m.in. wasze ulubione utwory. Warto szykować kalendarze i zapisywać w nich daty jej występów, bo koncerty sanah są wyjątkowe nie tylko pod względem muzycznym, ale zarówno wizualnym. Przygotujcie się na solidną dawkę dobrej muzyki, tańca i wzruszeń.

Sanah - koncerty Bankiet Tour 2022: KIEDY i GDZIE? Trasa Bankiet u sanah [DATA, MIASTA]

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Bankiet u sanah - gdzie wystąpi?

Ile kosztują bilety na Bankiet u sanah? Gdzie kupić wejściówki? Wy pytacie, my szukamy odpowiedzi! Na Faacebooku sanah pojawiła się informacja, że fani artystki powinni przygotować się w tym roku na kolejną dawkę koncertów! Fani z Wrocławia, Bielska-Białej i Krakowa mają ogromne powody do radości. To właśnie m.in. w tych miastach pojawi się ich idolka. Bankiet u sanah zagości również w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Warszawie. 

Sanah śpiewa NA DOBRE I NA ZŁE. Fani płakali ze śmiechu!

Bankiet u sanah - bilety

Czy można kupić bilety na Bankiet u sanah? Musicie się spieszyć. Pula dostępnych wejściówek robi się coraz mniejsza. Sprzedaż biletów na Bankiet u sanah rozpoczęła się 15 września, jednak spora część wejściówek wyprzedała się już po kilkunastu minutach! Dla fanów, którzy chcieliby wybrać się na koncerty we Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Warszawie czy Krakowie mamy przykrą wiadomość. Bilety na Bankiet u sanah zostały już wyprzedane. Jednak możecie kupić jeszcze wejściówki na koncerty w Bielsku Białej i Poznaniu. Radzimy się pospieszyć! Wejściówki, które pozostały można nabyć w czterech kategoriach cenowych:

  • 359 zł
  • 379 zł
  • 399 zł
  • 449 zł

Sprzedaż biletów na Bankiet u sanah odbywa się online za pośrednictwem bileterii internetowej Eventim. Do ich ceny doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 24,70 zł.

Sonda
Kupisz bilet na Bankiet u sanah?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze