B.R.O - piosenka Mówiła mi jest wyjątkowa! [VIDEO]

i

Autor: fot. YouTube.com/Step Records screen z teledysku B.R.O - Mówiła mi

B.R.O - piosenka Mówiła mi jest wyjątkowa! Dlaczego? [VIDEO]

2017-01-25 18:41

B.R.O bardzo dokładnie zdradza szczegóły swojej młodości! O czym mówiła mu mama? Przed kim go chroniła? Przekonajcie się słuchając hitu Mówiła mi na ESKA.pl 

B.R.O - piosenka Mówiła mi cieszy się ogromną popularnością na YouTube. Utwór możecie usłyszeć również w Radiu ESKA. Warszawski raper udostępnił pierwszy klip promujący jego nowe wydawnictwo. Mówiła mi zapowiada nowy album B.R.O, który pojawi się nakładem Step Records w pierwszym półroczu 2017. Za produkcję muzyczną odpowiada B.R.O. Video to dzieło Adriana Kawy (Distort2Media).

B.R.O - piosenka Mówiła mi

Dlaczego piosenka Mówiła mi jest wyjątkowa? Oczywiście dlatego, że B.R.O za jej pośrednictwem bardzo dokładnie pokazuje, jakie relacje miał z własną mamą. O czym mu mówiła? Jakie rady mu dawała? Przekonajcie się słuchając nagrania:

 

B.R.O - kim jest?

B.R.O - a tak naprawdę Jakub Birecki - 24-letni raper i producent, który marzył o tym, by zostać piłkarzem. Przez jakiś czas grał w juniorskiej drużynie Polonii Warszawa, a także Startu Otwock. Nieco później zrezygnował z piłkarskiej kariery na rzecz muzyki. Na rynku zadebiutował w 2009 roku publikując nieoficjalną płytę pt. Univers.