B.R.O - piosenka Mówiła mi jest wyjątkowa! Dlaczego? [VIDEO]

2017-01-25 18:41
B.R.O - piosenka Mówiła mi jest wyjątkowa! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/Step Records screen z teledysku B.R.O - Mówiła mi

B.R.O bardzo dokładnie zdradza szczegóły swojej młodości! O czym mówiła mu mama? Przed kim go chroniła? Przekonajcie się słuchając hitu Mówiła mi na ESKA.pl 

B.R.O - piosenka Mówiła mi cieszy się ogromną popularnością na YouTube. Utwór możecie usłyszeć również w Radiu ESKA. Warszawski raper udostępnił pierwszy klip promujący jego nowe wydawnictwo. Mówiła mi zapowiada nowy album B.R.O, który pojawi się nakładem Step Records w pierwszym półroczu 2017. Za produkcję muzyczną odpowiada B.R.O. Video to dzieło Adriana Kawy (Distort2Media).

B.R.O - piosenka Mówiła mi

Dlaczego piosenka Mówiła mi jest wyjątkowa? Oczywiście dlatego, że B.R.O za jej pośrednictwem bardzo dokładnie pokazuje, jakie relacje miał z własną mamą. O czym mu mówiła? Jakie rady mu dawała? Przekonajcie się słuchając nagrania:

 

B.R.O - kim jest?

B.R.O - a tak naprawdę Jakub Birecki - 24-letni raper i producent, który marzył o tym, by zostać piłkarzem. Przez jakiś czas grał w juniorskiej drużynie Polonii Warszawa, a także Startu Otwock. Nieco później zrezygnował z piłkarskiej kariery na rzecz muzyki. Na rynku zadebiutował w 2009 roku publikując nieoficjalną płytę pt. Univers. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze