B.R.O o piosence Skrzydła: 'to jeden z najbardziej ambitnych projektów'. VIDEO

i

Autor: fot. YouTube.com/Step Records screen z teledysku B.R.O - Skrzydła

B.R.O o piosence Skrzydła: 'to jeden z najbardziej ambitnych projektów'. VIDEO

2017-03-28 17:44

B.R.O po przebojach: Co Ty o mnie wiesz, Tylko z tobą, Zlatan czy radiowym kawałku Mówiła mi, prezentuje kolejny singiel. Utwór Skrzydła wraz z teledyskiem podrzucamy Wam na ESKA.pl

B.R.O - piosenka Skrzydła pojawiła się 28 marca 2017. Kolejny singiel promujący album artysty pt. Nowy rozdział miał swoją premierę wraz z teledyskiem. Utwór został w pełni wyprodukowany przez warszawskiego rapera. Za video odpowiada ekipa Distort Media, a reżyserem muzycznego obrazka jest Adrian Kawa. Kawałek podrzucamy Wam na ESKA.pl.

B.R.O - Skrzydła: piosenka i teledysk

Co o piosence Skrzydła mówi sam autor, czyli Jakub Birecki? - Piosenka Skrzydła, to nie tylko kolejny singiel z płyty. Dla mnie to jeden z najbardziej ambitnych projektów, jakie wyszły spod mojej ręki. Zarówno tekstowo, jak i muzycznie, utwór jest dopracowany, dojrzały i wysmakowany, a dodatkowo został uzupełniony wspaniałym klipem, który jeszcze mocniej podkreśla jego wyniosłość. - tak o najnowszej produkcji wypowiada się B.R.O.

 

Album Nowy Rozdział pojawi się w sprzedaży 21 kwietnia 2017 roku nakładem wytwórni Step Records. Krążek dostępny jest w przedsprzedaży tylko na www.preorder.pl. Wersja deluxe zawiera bonusowe utwory oraz unikalną opaskę #progress_armia. Wydawnictwo dostępne jest również z okolicznościową odzieżą. 

B.R.O - 10 faktów, które znają TYLKO najwięksi fani!

Autor: brak danych

B.R.O już 21 kwietnia 2017 wyda swój album pt. Nowy Rozdział. Znacie z niego hity Tylko z Tobą, Co ty o mnie wiesz czy kawałek, który doskonale kojarzycie z anteny Radia ESKA, Mówiła mi.