Ariana Grande

i

Autor: print screen YouTube Ariana Grande

Ariana Grande na soundtrack'u do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1. Posłuchaj All My Love [AUDIO]

2014-11-13 17:37

Utwór Ariany Grande All My Love znalazł się na soundtracku do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1. Nowa piosenka Ariany Grande z Major Lazer okazała się być tajemniczym utworem numer 5. Posłuchaj All My Love na ESKA.pl

Soundtrack do Igrzysk Śmierci - Kosogłos. Część 1 zasilił utwór Ariany Grande i Major Lazer - All My Love. Posłuchaj nowej piosenki Ariany Grande z najnowszej części filmu Igrzyska Śmierci na ESKA.pl.

Przypomnijmy, że Ariana Grande ma już w swojej zwodowej karierze doświadczenie w nagrywaniu utworów do filmów. Jej piosenka Almost Is Never Enough, którą wykonała razem z Nathanem Sykesem z zespołu The Wanted pojawiła się na soundtracku do filmu Dary Anioła: Miasto Kości.

Dodajmy, że na soundtracku do Igrzysk Śmierci - Kosogłos. Część 1 pojawiły się jeszcze takie muzyczne gwiazdy jak: Grace Jones, Simon Le Bon, Diplo, Charli XCX i Lorde. Czy do tego składu pasuje kobiecy głos Ariany Grande? Kompozycja All My Love na pewno wyróżnia się na tle innych utworów.

Premiera soundtracku do Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1 odbędzie się 17 listopada. Film Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1 zobaczymy w kinach z kolei od 21 listopada 2014 roku.

Posłuchaj utworu Major Lazer ft. Ariana Grande - All My Love

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE