Ania Wyszkoni

i

Autor: AKPA

koncerty

Anna Wyszkoni odda hołd Jackowskiemu. Magiczny spektakl wzruszy do łez!

2024-04-16 17:04

W hołdzie dla twórczości Marka Jackowskiego, założyciela legendarnego zespołu Maanam, Anna Wyszkoni z zespołem przygotowali niezapomniane koncerty pt. "Oprócz błękitnego nieba". Przed nami koncert w Warszawie. Bilety są jeszcze dostępne.

Anna Wyszkoni - koncert w Warszawie to doskonały pomysł na spędzenie wieczoru nie tylko dla fanów twórczości artystki, ale i zespołu Maanam. Na swoim nowym krążku "10" Wyszkoni sięgnęła po utwory z bogatego katalogu Jackowskiego, z którym miała okazję współpracować. Marek Jackowski był wirtuozem gitary i niezwykłym twórcą, który jest ikoną polskiej sceny muzycznej. Jako założyciel zespołu Maanam napisał ponad sto piosenek, w tym takie przeboje jak "Oprócz błękitnego nieba", "Kocham Cię, kochanie moje", "To tylko tango", "Szare miraże", "Lucciola" czy "Lipstick On The Glass". W maju 2023 roku minęła dziesiąta rocznica śmierci Jackowskiego. Anna Wyszkoni wraz ze swoim zespołem postanowiła uczcić jego pamięć. Artyści nagrali album z jego repertuarem połączony z trasą koncertową "Oprócz błękitnego nieba". Zarówno na płycie, jak i na koncertach nie zabraknie największych przebojów z repertuaru Marka Jackowskiego i Maanamu.

Ania Wyszkoni z wyjątkową płytą. Materiał TVP Info ciągnie się za nią do dziś!

Anna Wyszkoni - bilety na koncert

W ciągu 27 lat działalności artystycznej Anna Wyszkoni wydała łącznie dwanaście albumów. Ostatnim z nich był wydany w 2023 roku krążek "Z cegieł i łez". Współpracowała z wieloma polskimi artystami, a Marek Jackowski był jednym z najważniejszych na jej muzycznej drodze. Jemu właśnie poświęciła swój kolejny album – "10" – oraz nadchodzącą trasę koncertową: "Oprócz błękitnego nieba". Miejsce sprzedaży: https://adria-art.pl/a/m-AnnaWyszkoniMarekJackowskiPolska