Alok & Luis Fonsi, Gabry Ponte, Vize i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 14.01.2022

2022-01-14 14:46
Alok & Luis Fonsi, Gabry Ponte, Vize i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 14.01.2022
Autor: single cover art Alok & Luis Fonsi, Gabry Ponte, Vize i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 14.01.2022

Wszystkie hity zaczynają się w ESCE! Czas na kolejną porcję nowości, które mają szansę trafić na szczyt Gorącej 20. Proponujemy Wam świeży utwór, za który odpowiada brazylijski producent, Alok. Zaprosił on do współpracy wykonawcę hitu Despacito, czyli Luisa Fonsiego. To jednak nie koniec niespodzianek! Poznajcie najgorętsze premiery z 14 stycznia 2022 już teraz.

New Music Friday w Radiu ESKA 14 stycznia to kilka ciekawych propozycji, które szybko mogą stać się hitami! Choć drugi w kalendarzu, to pierwszy taki piątek w 2022 roku, kiedy wysypało nowościami od dobrze znanych i lubianych gwiazd. Świeżą propozycję ze swojego studia nagraniowego w Niemczech proponuje nam Vize, który w przeszłości stworzył megahit Stars. Teraz ma nadzieję, że powtórzy sukces z utworem Dancing Alone. Z mocnym uderzeniem wrócił również Gabry Ponte. Włoski producent do swojej piosenki idealnej na karnawał zaprosił legendy klubowej sceny, czyli R3haba oraz Timmy'ego Trumpeta. Waszą uwagę zwracamy także na kilka innych gorących nowości muzycznych!

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Nowości Muzyczne 14.01.2022 - premiery w Radiu ESKA

Dbamy o to byście byli na czasie z najnowszą i najlepszą muzą. Wszystkie hity zaczynają się w ESCE i być może, a wszystko zależy od Waszych głosów w Gorącej 20, wkrótce gwiazdą w Polsce stanie się Selin. Turecka wokalistka, która przez 12 lat swojego życia wychowała się w Wielkiej Brytanii. Jej muzyczna podróż rozpoczęła się, gdy miała 8 lat, kiedy po raz pierwszy nagrała cover utworu Allelujah od Alexandry Burke ze swoim ojcem, który jest muzykiem amatorem. 23-letnia artystka jest na starcie swojej profesjonalnej kariery i proponuje nam utwór Give and Take. 

W New Music Friday w Radiu ESKA 14 stycznia odkryliśmy także przed wami utwór, który rozgrzeje w najbardziej chłodny, zimowy dzień. Alok, znany z hitu It Don't Matter czy Love Again, czy ostatnio Wherever You Go, zaprosił do współpracy wykonawcę hitu Despacito, czyli Luisa Fonsiego. 

New Music Friday w Radiu ESKA 14.01.2022 - premiery

  • VIZE - Dancing Alone
  • Selin - Gave And Take
  • Gabry Ponte x R3HAB x Timmy Trumpet - Call Me
  • Alok & Luis Fonsi - Un Ratito
  • Alvaro Soler, David Bisbal - A Contracorriente
  • Martin Jensen, Cheat Codes, Theresa Rex - Running
  • Bastille - Shut Off The Lights
  • Karolina Stanisławczyk & Mr. Polska - Rio
Sonda
Najlepsza nowość 2. tygodnia stycznia, to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze