Alma - wokalistka Felixa Jaehna wypuściła singla Dye My Hair

2016-11-10 17:23
Alma w teledysku Dye My Hair
Autor: youtube.com/ALMA Alma w teledysku Dye My Hair

Alma podbija rynek muzyczny. Nowy teledysk i płyta, z hitami które już znacie i nowym numerem - Dye My Hair

Alma - całkiem nowy, świeży teledysk od wokalistki którą znacie z hitów Felixa Jaehna “Karma” i “Bonfire”. Te numery pozwoliły nam zapoznać się z Almą, która swoim temperamentem i upartością stała się jednym z najbardziej intrygujących electro-popowych artystów tego roku. Teraz wydała video do singla Dye My Hair. Kto wie jaki będzie następny ruch Almy? Póki co ma na koncie same sukcesy: „Karma” ma już ponad 15 mln odtworzeń na Spotify i jest platynowa w ojczystej dla Almy Finlandii. Apple Music Nordics wybrało ją jako Artystę Miesiąca w czerwcu a największe radiostacje w całej Europie rozgrywało zarówno singiel „Karma” jak i „Bonfire”.

Alma Dye My Hair - tekst

Pierwsze wersy jej nowego singla „Dye My Hair” to dokładnie to czego można było się spodziewać: „You better mark my words/ I’m not the kind of girl / to keep her voice unheard.” I nagle zaskoczenie: tym razem Alma pokazuje również swoją wrażliwą stronę. W refrenie przyznaje się, że jest taka jak wszyscy jeśli chodzi o sprawy sercowe. Mimo, że sama płaci za swoje drinki, jest kompletnie bezbronna pod wpływem zauroczenia. Jest nawet gotowa przefarbować swoje charakterystyczne, neonowe zielone włosy, jeśli tego właśnie chce druga połówka. Jej mocny, wyjątkowy głos idealnie pasuje do szczerych do bólu tekstów, a w kombinacji z wymuskanymi bitami cały utwór praktycznie zmusza słuchacza do tańca na parkiecie.

 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze