nie boi się eksperymentować

Allan Krupa w stylizacji za ponad 60 tysięcy. Sama torba kosztowała krocie. Ikona mody?

2024-01-05 11:11

Allan Krupa interesuje się nie tylko muzyką, ale i modą. Syn Edyty Górniak opublikował na Instagramie zdjęcie w nowej stylizacji, której wartość to ponad 60 tysięcy złotych. Sama torba kosztowała krocie. Rośnie nam nowa ikona mody?

Allan Krupa uwielbia eksperymentować nie tylko z muzyką, ale i z modą. Aspirujący raper oraz producent muzyczny niejednokrotnie zaskoczył obserwatorów swoimi wymyślnymi stylizacjami, jakich nie powstydziliby się topowi, zagraniczni influencerzy. O tej najnowszej, którą pokazał na Instagramie, również zrobiło się głośno. Syn Edyty Górniak postawił prawdziwą nonszalancję, łącząc trudno dostępne, niemożliwe do zdobycia przez wszystkich, choćby ze względu na wartość, elementy garderoby. Na pierwszym planie widać przede wszystkim jednak sporych rozmiarów torbę Louis Vuitton w kolorze zielonym. Za taki dodatek trzeba zapłacić około 50 tysięcy złotych. Enso ewidentnie lubuje się w markach premium. 19-latek zdecydował się też na buty od LV, również w nie do przeskoczenia dla wielu cenie - 6,5 tysiąca złotych. Cała stylizacja, która spotkała się ze świetnym odbiorem komentujących, to koszt ponad 60 tysięcy złotych.

Allan Krupa Enso o byciu synem Edyty Górniak. Długo nie wiedział, że jest znana!

Allan Krupa w stylizacji za 60 tys.

Allan zna się na modzie jak mało kto. Artysta równie sprawnie dobiera poszczególne elementy garderoby, co dźwięki. Najnowsza stylówka rapera spotkała się ze świetnym przyjęciem internautów, którzy doceniają umiejętność kreowania trendów i wychodzenie poza schematy. Za cały look, który uzupełniły spodnie Denim Tears x Levi's i bluza Cactus Plant Flea Market Born, raper, a prywatnie syn Edyty Górniak, musiał zapłacić ponad 60 tysięcy złotych. Robi wrażenie? Zobaczcie galerię powyżej.