Alicia Keys zmienia datę premiery nowej płyty! Album ukaże się dużo wcześniej

2020-09-16 11:27 PO.
Alicia Keys
Autor: Screen z YT: Alicia Keys Performs "Love Looks Better" at the 2020 NFL Kickoff Concert/ NFL

Alicia Keys zmienia datę premiery swojej najnowszej płyty! Wokalistka podzieliła się ze swoimi fanami kolejnym singlem o nazwie Love Looks Better. To ostatni kawałek zaprezentowany przed premierą jej nowego, siódmego albumu pod tytułem ALICIA. Kiedy dokładnie ukaże się album Alicii Keys? Więcej na ESKA.pl!

Płyta Alicii Keys ALICIA już w najbliższy piątek! Premierę zapowiada utwór Love Looks Better. Alicia Keys podzieliła się ze swoimi fanami kolejnym singlem o nazwie Love Looks Better. To ostatni kawałek zaprezentowany przed premierą jej nowego, siódmego albumu pod tytułem ALICIA. Ten energiczny i pełen pasji utwór przedstawia wrażliwość wokalistki, która niedawno zyskała status najczęściej odznaczanej artystki w XXI wieku przez RIAA (organizację wręczającą w Stanach Złote Płyty). W procesie twórczym Love Looks Better uczestniczył między innymi Ryan Tedder z OneRepublic. Premiera singla odbyła się podczas meczu inauguracyjnego NFL. Ta piosenka ma w sobie tyle energii! Opowiada o tym jak bardzo jesteśmy zabiegani, jak szybko się przemieszczamy, że nagle chcemy się zatrzymać, porozmawiać, być ze sobą i zobaczyć, że nasza miłość ciągle ma się dobrze. Sądzę, że każdy doskonale rozumie to wyrażenie. Love Looks Better to świetna zapowiedź tego co znajdzie się na moim nowym albumie. Melodia w tym utworze będzie Wam tkwiła długo w pamięci i nie będziecie mogli przestać jej nucić. - mówi Alicia 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Save the date 9.18.20 ✨🎉✨ Post udostępniony przez Alicia Keys (@aliciakeys)

Alicia Keys - premiera płyty ALICIA

Alicia Keys przesunęła datę premiery swojej najnowszej płyty. Początkowo krążek miał ukazać się w grudniu 2020, jednak album będzie dostępny już w ten piątek, 18 września 2020 roku! Płyta ALICIA będzie jednym z najbardziej personalnych projektów w karierze piętnastokrotnej zwyciężczyni nagrody Grammy.

Najnowsze