Adele ujawnia fragment nowego singla Easy on me. Znamy też datę premiery płyty!

2021-10-13 16:04
Adele - Hello
Autor: Youtube.com/Adele

Adele to jedna z największych gwiazd na świecie. Jej piosenki zdobywały ogromne uznanie zarówno wśród słuchaczy, jak i widzów. Wszyscy czekają na jej wielki powrót. Easy on me to jej nadchodzący singiel, którego premiera już wkrótce. Piosenkarka ujawniła już jednak fragment utworu. Zdradziła także datę premiery nowego krążka.

Adele ujawnia fragment nowego singla. Posłuchaj Easy on me. Adele to zdecydowanie jedna z największych gwiazd muzyki na świecie. Wydając zaledwie trzy płyty, udało jej się stworzyć kilka piosenek, które już zapisały się w historii muzyki pop. Dostała nagrody Grammy za najlepszy debiut, najlepsze piosenki oraz dwukrotnie za album roku. Co więcej, ma na koncie Oscara za piosenkę Skyfall, którą nagrała do filmu o Jamesie Bondzie. Wszyscy od dawno wyczekują jej powrotu. Jej ostatni album - 25 - został wydany w 2015 roku. Od tamtej pory Adele bardzo się zmieniła. Zrzuciła wiele kilogramów oraz zmieniła styl. Wiele osób zastanawia się, czy jej nowa muzyka także będzie inna, niż ta dotychczasowa. Możemy się już o tym przekonać! Adele ujawniła fragment jej nowego singla Easy on me!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 08.10.2021

Adele - Easy On Me

Easy On Me to singiel, który ma promować czwarty album studyjny Adele, który ukazać ma się jeszcze w tym roku. Ostatnio brytyjska gwiazda ujawniła fragment nowego utworu. Zrobiła to podczas transmisji na żywo na Instagramie. Jak brzmi piosenka? Okazuje się, że kawałek utrzymany jest w znanym dotychczas stylu Adele. Czeka nas kolejna emocjonalna ballada! Sami posłuchajcie niżej.

Sonda
Czekasz na nowe piosenki Adele?

Adele - kiedy premiera nowej płyty

Adele powróci jeszcze w 2021. Warto zaznaczyć, że ostatnią piosenkę gwiazda wydała w 2015, kiedy wyszedł jej album pod tytułem 25. Easy on me ma promować jej nowy krążek, który zostanie wydany 19 listopada. Album będzie nosił tytuł 30.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze