Adele, Kygo, Ray Dalton & Alvaro Soler i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2021-10-15 10:23
Adele, piosenka ze Squid Games, Kygo i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art Adele, piosenka ze Squid Games, Kygo i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Połowa października 2021 to szczęśliwy czas dla fanów Adele. Sześć lat od wydania ostatniego albumu, Brytyjska wokalistka wróciła z solowym kawałkiem zwiastującym czwarty studyjny krążek. Czy to będzie hit jesieni 2021? Oceniajcie w Gorącej 20 Radia ESKA i sprawdźcie pełną listę premier już teraz.

New Music Friday w Radiu ESKA 15 października 2021 to kolejna solidna porcja najgorętszych premier, które sprawią, że nawet najbardziej pochmurny dzień będzie przyjemny. Jakie nowości muzyczne 15.10.2021? Na jakie utwory warto, a wręcz trzeba zwrócić uwagę? Zdecydowanie na wielki powrót królowej. Adele pojawiła się z singlem Easy On Me i warto mieć obok siebie chusteczki, bo to ballada. W dużo szybszym tempie utrzymany jest natomiast utwór Manila. Podpisują się pod nim artyści, którzy w przeszłości podbijali listy hitów swoimi solowymi kawałkami. Ray Dalton i Alvaro Soler, bo o nich mowa, postanowili połączyć dwa zupełnie inne style i mamy do czynienia z jednym z potencjalnych hitów jesieni 2021.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

New Music Friday w Radiu ESKA 15.10.2021 - PREMIERY

Adele zalicza wielki powrót, w połowie października, ale wraca również inna legenda. John Legend, pojawia się w piosence popularnego brazylijskiego producenta. Wspomaga go również dobrze znany Joel Corry. Wspólne nagranie tego trio nosi tytuł In My Mind. Na fali popularności serialu Squid Game, pewni artyści postanowili stworzyć klubowy banger. Zbudowany jest on ze słów lalki, którą możecie kojarzyć z gry Czerwone, Zielone, popularnej produkcji znanej platformy. 

New Music Friday w Radiu ESKA

  • Ray Dalton x Alvaro Soler - Manila
  • Squid Kids x 71 Digits - Red Light, Green Light
  • Alok, John Legend, Joel Corry - In My Mind
  • Adele - Easy On Me
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze