Marissa Teijo

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=W1OC7Bf17F8, Instagram/marissateijo

Ciekawostka

71-letnia uczestniczka wyborów miss. Jej wygląd i forma wzbudzają ogromny zachwyt

2024-06-25 14:54

Marissa Teijo była wielkim zaskoczeniem podczas Miss Texas. 71-latka udowodniła, że wiek to jedynie liczba, a spełniać marzenia można zawsze. Kobieta wzięła udział w konkursie piękności i została okrzyknięta najstarszą uczestniczką w historii.

Nie tak dawno Organizacja Miss Universe podjęła decyzję o tym, by znieść limity wiekowe, według których w większości konkursów powiązanych z Miss Universe mogły startować jedynie osoby do 28. roku życia. Ze wspomnianej rewolucji skorzystać postanowiła Marissa Teijo, która ustanowiła rekord jako najstarsza uczestniczka w historii konkursów, gdy stanęła na scenie jako jedna z 75 kandydatek walczących o koronę Miss Texas.

Mam nadzieję, że ludzie spojrzą na nas, starsze kobiety, jako nadal piękne w swoim własnym stylu. Piękno nie jest tylko zewnętrzne, ale również wewnętrzne. Młode kobiety mają marzenia, ale starsi ludzie również mają marzenia - podkreśla 71-latka.

Miss Euro Marta Barczok dla Super Expressu

Miss Texas - Marissa Teijo

Marissa Teijo podkreśla, że ma nadzieję, iż jej udział w konkursie zainspiruje kobiety do większej otwartości, wychodzenia ze swojej strefy komfortu, ale przede wszystkim pokochania siebie. Emerytowana nauczycielka szkoły podstawowej podkreśla, że wzięcie udziału w konkursie było jedną z najlepszych decyzji w ostatnim czasie.

Miałam tyle zabawy. To było niesamowite. Cieszyłam się chodzeniem po scenie. Miałam dużo energii. Wciąż lubię się bawić, a dziewczyny z konkursu były dla mnie tak miłe i komplementowały mnie. Byłam bardzo wdzięczna

Uwagę zwraca wysportowana sylwetka Marissy, która jest dowodem jej ciężkiej pracy na siłowni. Jej pasją jest podnoszenie ciężarów. Nic więc dziwnego, że 71-latka w ostatnich latach kilkukrotnie brała udział w zawodach fitness, na których zajmowała naprawdę wysokie miejsca. Choć Teijo nie zdobyła korony, to podbiła serca wielu kobiet, które zainspirowane jej historią już teraz deklarują, że zamierzają bardziej otworzyć się na świat i spróbować swoich sił w zajęciach, o których do tej pory jedynie marzyły.