6-letni chłopiec płakał po przegranej Polski z Kolumbią. FIFA dała mu bilet na finał mundialu!

2018-07-08 23:34
6-letni chłopiec płakał po przegranej Polski z Kolumbią. FIFA dała mu bilet na finał mundialu!
Autor: FOT. BARTEK SYTA / POLSKA PRESS / EAST NEWS 6-letni chłopiec płakał po przegranej Polski z Kolumbią. FIFA dała mu bilet na finał mundialu!

Mały chłopiec rozpłakał się po bolesnej porażce reprezentacji Polski z Kolumbią. Filmik, na którym pocieszali go kibice przeciwnika, zebrał dużą popularność w internecie. Zobaczyli go również włodarze FIFA, którzy postanowili dać chłopcu bilet na finał mundialu!

Sześcioletni Aleks Meiklejohn, syn Szkota i Polki, nie mógł pogodzić się z porażką reprezentacji Adama Nawałki z Kolumbią. Przegrana oznaczała odpadnięcie naszych piłkarzy z mistrzostw świata w Rosji już po drugim meczu. Kolumbijscy kibice są mistrzami świata, bo pocieszali i dodawali otuchy młodemu kibicowi. Filmik, na którym chłopiec przytulany jest przez fanów naszych grupowych rywali, stał się bardzo popularny w Polsce, ale również w innych krajach.

Chłopiec płakał po przegranej Polski - filmik

Mama Aleksa wrzuciła do sieci filmik, na którym kibice pocieszają jej płaczącego syna. Tata chłopca postanowił wykorzystać fakt, że filmik zebrał kilkanaście tysięcy reakcji i tysiące odtworzeń! Dzięki kibicom dowiedział się o internetowej akcji #RivalHugh, która ma na celu promowanie wspólnego kibicowania i wysłał nagranie video na konkurs. Niedługo później otrzymał wiadomość zwrotną, że ich filmik wygrał i zagwarantował im bilet na finał mistrzostw świata w Rosji. 

Finał mundialu 2018 odbędzie się 15 lipca 2018 w Moskwie. Nie wiadomo jeszcze, kto zmierzy się w ostatnim meczu na mistrzostwach w Rosji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze