Zobacz, jak powstał niesamowity Hogwart z ciasta! Magiczny tort dla potteromaniaków [WIDEO]

i

Autor: https://www.instagram.com/p/Co-iOFhAyKU/ Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Zobacz, jak powstał niesamowity Hogwart z ciasta! Magiczny tort dla potteromaniaków [WIDEO]

2023-03-20 13:18

Harry Potter to już nie tylko cykl książek i filmów dla młodzieży. Stał się światowym fenomenem i chyba każdy z nas potrafi wymienić kilka magicznych rzeczy, które stworzyła J.K.Rowling. Nic więc dziwnego, że świat czarów jest popularnym motywem również podczas ważnych dla nas uroczystości. Świetnie pasuje na przykład... do tortów!

Kochacie Harry'ego Pottera? Ten niezwykły tort obfitujący w wanilię i czekoladę powstał właśnie z miłości do książek o Chłopcu Który Przeżył. Przypomina zamek Hogwart i jest po prostu gigantyczny! Dbałość o szczegóły, zachwyci chyba każdego, chociaż praca nie była łatwa i z pewnością trwała wiele godzin. Filmik, na którym możemy zobaczyć, jak powstawał niesamowity tort w kształcie Hogwartu opublikowano na Instagramie na profilu - the_bakeking. Wy możecie obejrzeć go poniżej! Czy nie jest idealny? O takim marzyłby chyba każdy miłośnik Pottera.

Zakochane rysie w bydgoskim Myślęcinku

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE