Zmierzch. Tak wygląda aktorka, która grała Renesmee Cullen po latach! [GALERIA]

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=POIwidiSFh0 Zdjęcie poglądowe

Zmierzch

Zmierzch. Tak wygląda aktorka, która grała Renesmee Cullen po latach! Wyrosła na piękność [ZDJĘCIA]

2024-03-07 8:21

Mackenzie Foy to amerykańska modelka i aktorka, która wcieliła się w filmie Saga „Zmierzch”: Przed świtem w córkę Belli i Edwarda. Nie da się ukryć, ze mała Renesmee Cullen była prawdziwą pięknością, chociaż przez nałożone na twarz efekty specjalne, w niektórych scenach wydawała się nieco przerażająca! Jak dziś wygląda aktorka, która wcieliła się w tę postać?

Mackenzie Christine Foy ma obecnie 22 lata. Aktorka nie zakończyła swojej przygody z wielkim ekranem na Zmierzchu. W kolejnych latach oglądaliśmy ją w filmach takich jak Interstellar i Obecność. Nie tak dawno, bo w roku 2018 podziwialiśmy ją w roli Klary w disneyowskim hicie Dziadek do orzechów i cztery królestwa, a później (2020) wzruszającym filmie rodzinnym - Czarna Piękność również od Disney. Jak dziś wygląda aktorka? Poniżej znajdziecie zarówno galerię jej zdjęć, jak kilka kadrów z Instagrama, na którym wciąż jest aktywna. Nie da się jednak ukryć, że z wiekiem staje się tylko piękniejsza.

Mackenzie Christine Foy w serialu Zmierzch?

Powstanie serial na podstawie sagi „Zmierzch”! Za napisanie scenariusza do nowego serialu odpowiedzialna jest Sinead Daly, która ma w swoim dorobku m.in. "Tell Me Lies", "The Walking Dead: World Beyond", "Dirk Gently’s Holistic Detective Agency". Czy Mackenzie Foy ma szansę pojawić się w obsadzie? Z pewnością wielu widziałoby ją w roli Belli! Może się jednak okazać, że reżyser postawi na młode twarze i autentycznych 17-latków w obsadzie. Kristen Stewart miała 18 lat, gdy zaczęła swoją przygodę ze Zmierzchem na ekranie.

Zmierzch QUIZ. Ile pamiętasz z kultowej sagi? Wielki test wiedzy dla fanów Belli i Edwarda!

Pytanie 1 z 10
Jakie inne nazwisko nosiła Rosalie Cullen?