Zmierzch

i

Autor: TVN / Monolith/x-news

Zmierzch

Zmierzch QUIZ. Edward, Bella, Alice. Którym bohaterem sagi Stephenie Meyer jesteś?

2024-02-29 8:43

Pamiętacie jeszcze sagę Zmierzch? Nie tak dawno temu była ona prawdziwym hitem. Niezależnie od tego, czy byliście jej fanami, czy też hejterami - to były książki i filmy, które na długo zapadły nam w pamięć! Obecnie trwać mają prace nad serialem na podstawie kultowej historii. Autorka zapowiedziała również nową książkę z cyklu!

Saga Zmierzch autorstwa Stephenie Meyer to niezwykła romantyczna historia o wampirach, wilkołakach i... uczniach liceum. Na podstawie książek powstało 5 filmów, które fani (głównie jednak fanki) romansów i fantastyki przyjęli niezwykle ciepło. Pierwsza część, kultowego kinowego hitu Twilight, została wydana 21 listopada 2008 roku. Isabella Swan i Edward Cullen stali się współczesną wersją Romea i Juli. Dzieliło ich tak wiele, jednak miłość przezwyciężyła wszystkie przeszkody. Nie są to jednak jedyni bohaterowie Zmierzchu, których warto podziwiać. Sprawdźcie którego z nich najbardziej przypominacie!

Nowy kościół w Warszawie. Mieszkańcy boją się głośnych dzwonów

Zmierzch: QUIZ. Którym bohaterem sagi jesteś?

Kogo z bohaterów przypominasz najbardziej? Sprawdź w naszym quizie! Wystarczy, że odpowiesz na kilka banalnie prostych pytań! Życzymy powodzenia! Test znajdziecie poniżej!

Zmierzch: QUIZ. Którym bohaterem sagi jesteś? Sprawdź już teraz!

Pytanie 1 z 9
Robi się niebezpiecznie...
Listen on Spreaker.