Xbox Game Pass

Xbox Game Pass Marzec 2024 dodał najbardziej niedoceniony polski hit 2022 r. Teraz zachwyca!

2024-03-22 8:08

Członkowie Xbox Game Pass mogą sprawdzać Evil West, jedną z najbardziej niedocenionych gier 2022 roku. Pełna akcji strzelanka trzecioosobowa, opracowana przez polskie studio Flying Wild Hog, jest dziesiątym tytułem, który w marcu 2024 r. trafił do subskrypcji Xbox Game Pass.

Evil West w Xbox Game Pass na Marzec 2024

Pierwotnie zaprezentowany w 2020 roku, Evil West przyciągnął sporo osób ze względu na klimat Darkwatch. Obietnica paranormalnej westernowej przygody niesamowicie przypominała zapomnianą strzelankę FPS z 2005 roku i gra w dużym stopniu spełniła ten warunek. Pomijając szum przedpremierowy, Evil West w pewnym sensie pojawiło się i zniknęło w listopadzie 2022 roku, nie zdobywając znaczącej pozycji na rynku pomimo solidnych recenzji. To później sprawiło, że niektórzy fani gatunku uznali ją za jedną z najbardziej niedocenianych gier roku.

Czytaj też: Xbox Game Pass Marzec 2024 otrzymał grę ze 186 zakończeniami! Gracze sprawdzą świetną historię

 Każdy, kto przegapił ten tytuł z 2022 r., może teraz zagrać w niego w ramach subskrypcji Xbox Game Pass, która 21 marca dodała Evil West. Wersja XGP tej strzelanki paranormal western jest dostępna zarówno na PC, jak i konsole oraz zawiera 29 osiągnięć wartych łącznie 1000 punktów Gamerscore. Evil West nie jest szczególnie długą grą, a typowy przebieg fabuły szacuje się na około dziesięć godzin. Miłośnicy strzelanek trzecioosobowych mogą jednak zyskać na tym więcej, jeśli preferują tryb wieloosobowy, ponieważ całą kampanię można rozgrywać także w trybie współpracy.

Czytaj też: Xbox Game Pass 2024 z hitem polskiego studia! Gra trafi do usługi w dniu swojej premiery

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?