Wiedźmin

Wiedźmin. Limitowane wino dla miłośników gry! Gdzie można je zamówić i ile kosztuje? [ZDJĘCIA]

2024-02-20 12:53

Wiedźmin Grand Cru to oficjalne wino z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, które z pewnością oczaruje miłośników dodatku Krew i Wino. Chociaż nie pochodzi z Toussaint, to wygląda po prostu rewelacyjnie! Seria składa się z 6300 numerowanych butelek. Możecie wypić je od razu ale producent informuje, że ma też duży potencjał dojrzewania.

Ekskluzywne 'gadżety' dla miłośników Wiedźmina istnieją! I nie muszą to być wcale limitowane figurki, kubki czy plakaty, które większość z nas trzyma w domu tylko w formie dekoracyjnej. We współpracy z CD Projekt Red, winiarnia Château Marrin stworzyła wino o nazwie Grand Cru. Twórcy wpadli ponoć na pomysł stworzenia tego niezwykłego napoju alkoholowego, gdy okazało się, że Geralt w dodatku Wiedźmin III: Dziki Gon Krew i Wino może osiąść na stałe w Corvo Bianco. Butelkę zdobi podobizna naszego ulubionego bohatera, a kolorystyka została zachowana w czerni i czerwieni. Ale czy warto kupić butelkę?

"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps

Wiedźmin. Limitowane wino dla miłośników gry! Gdzie można je zamówić i ile kosztuje?

Jak udało nam się dowiedzieć, wino nie jest zupełną nowością na rynku. Już jakiś czas temu można było zamówić je w limitowanej serii i ilości za podobną co obecnie cenę - około 72,00 € czyli 311 złotych. Nie jest to mało, jednak kolekcjonerzy potrafią wydawać ogromne sumy na mniej przydatne rzeczy! Na wysyłkę należy poczekać około dwóch tygodni, więc musimy uzbroić się w cierpliwość. Zakupu dokonać możemy TUTAJ. A jak smakuje?

Po dwóch latach dojrzewania w winnicy i trzech latach starzenia w piwnicy posiadłości, to Saint-Émilion Grand Cru objawia się dziś jako szczególnie owocowe wino z subtelnymi nutami drzewnymi. - czytamy na stronie.

Wiedźmin Qiuz - Czy pamiętasz kim był Letho?

Pytanie 1 z 7
Letho mówił, że pochodzi z Gulety, w jakim kraju leży to miasto?