Wiedźmin: Krew i Wino. Ile pamiętasz z dodatku do gry Dziki Gon? Sprawdź się!

i

Autor: Materiały promocyjne - https://store.steampowered.com/app/378648/Wiedmin_3_Dziki_Gon_Krew_i_Wino/?l=polish Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Wiedźmin QUIZ: Krew i Wino. Ile pamiętasz z dodatku do gry Dziki Gon? Sprawdź się!

2023-12-02 14:00

Krew i Wino to historia, która rozgrywa się w Toussaint. Geralt zostaje poproszony o pomoc, w rozwikłaniu zagadki tajemniczych zbrodni. Szybko okazuje się, że odpowiedzialny je za nie wampir i to na dodatek bliski przyjaciel naszego dobrego znajomego - Regisa! Dodatek do gry Wiedźmin III: Dziki Gon jest po prostu... bajeczny! Jak dobrze go pamiętacie?

Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i Wino to chyba najlepszy dodatek do gry, jaki kiedykolwiek powstał! Fani otrzymali nie tylko nowe, epickie zadania. Spotkaliśmy starego przyjaciela znanego nam dobrze z książek Andrzeja Sapkowskiego  - Regisa. Odwiedziliśmy malownicze Toussaint - kraj pełen tajemnic, rycerskich pojedynków i wyzwań. Stawaliśmy po stronie królowych i rozwiązywaliśmy zagadki kryminalne! Chcielibyście wrócić chociaż myślami do tego niezwykłego miejsca? Sprawdźcie się w naszym quizie!

Radio Eska: "Kevin sam w domu". Tak dziś wygląda mama Kevina. Catherine O'Hara ma 69 lat i olśniewa urodą

Wiedźmin: Krew i Wino. Ile pamiętasz z dodatku do gry Dziki Gon?

Sprawdź swoją wiedzę! Odpowiedź na 10 pytań, które dotyczą dodatku do gry Wiedźmin: Krew i Wino i przekonaj się, jak dużo pamiętasz z rozgrywki! Życzymy powodzenia!

Wiedźmin QUIZ: Krew i Wino. Ile pamiętasz z dodatku do gry Dziki Gon? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Syanna i Anarietta są...

Wiedźmin 3 Dziki Gon: Krew i Wino - opis dodatku

,,Weź udział w ostatniej przygodzie Geralta z Rivii i odwiedź Toussaint, odległą krainę nietkniętą przez wojnę, gdzie rozwikłasz przerażającą zagadkę bestii terroryzującej mieszkańców księstwa. Dodatek „Krew i Wino” wprowadza zupełnie nową mapę do eksploracji, ciekawe postaci i potężne potwory -- to ponad 20 godzin pełnych mrocznych tajemnic, niespodziewanych zwrotów akcji, romansów i intryg."