Wiedźmin III: Dziki Gon za darmo na PS5 tylko do końca października! Jak go zdobyć?

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=nBT2SP21f3Q Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Wiedźmin III: Dziki Gon za darmo na PS5 i PS4 tylko do końca października! Jak go zdobyć?

2023-10-02 8:10

Wiedźmin III: Dziki Gon to niesamowita gra przygodowa, która powstała w oparciu o twórczość Andrzeja Sapkowskiego. Marka przeżywa też kolejną młodość dzięki serialowi emitowanemu na platformie Netflix. Fani w napięciu oczekują również kolejnej gry z uniwersum, która została już oficjalnie zapowiedziana, chociaż na jej temat wciąż wiemy niewiele. W trzecią część historii możecie zagrać już teraz za darmo!

Każdy posiadacz PlayStation Premium Plus może teraz wypróbować grę Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna za darmo przez 4 godziny na PlayStation 5 lub PS4! To niebywała gratka dla tych, którzy od dawna chcieli spróbować swoich sił na wiedźmińskim szlaku, jednak do tej pory przeznaczenie kierowało ich na inne drogi. Co można odkryć przez 4 pierwsze godziny gry? To idealny czas, by poznać lepiej Biały Sad, jego mieszkańców i problemy, wykonać kilka misji poboczny, a może nawet ruszyć za gryfem, który napada na okolicę.

Uważajcie! Barszcz Sosnowskiego można łatwo pomylić z inną rośliną

Wiedźmin III: Dziki Gon za darmo na PS5 - do kiedy można pobrać?

Wersja próbna jest dla posiadaczy dostępna do 29 października. Gra Ps5 Wiedźmin 3 Dziki Gon kosztuje obecnie około 99,99 złotych. Więc przygodę będziecie mogli kontynuować bez ponoszenia wielkich kosztów! Do 28 września gra w przecenie kosztuje natomiast 75,60.

QUIZ: Czy rozpoznasz potwory z Wiedźmin 3: Dziki Gon po samych zdjęciach?

Pytanie 1 z 11
Co to za potwór?
Wiedźmin 3 potwory