Wiedźmin 4 - tak będzie wyglądać nowa gra? Do sieci trafiło niezwykłe nagranie

i

Autor: Screen z gry Wiedźmin III: Dziki Gon. store.steampowered.com i https://www.youtube.com/watch?v=K0tpBWviyAI Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Wiedźmin 4 - tak będzie wyglądać nowa gra? Do sieci trafiło niezwykłe nagranie

2024-04-22 10:36

Czekacie na Wiedźmina 4? CD Projekt szykuje dla nas coś wyjątkowego. Ma być to świat Geralta, jakiego jeszcze nie widzieliśmy i nie należy spodziewać się po prostu kolejnej po Dzikim Gonie część przygody. W sieci pojawiło się nagranie, które prezentuje jak wyglądać może nasza rozgrywka w przyszłości.

4 października 2022 r. CDPR udostępniło aktualizację Wiedźmina 4. W ramach wiadomości ujawniono, że wewnętrzny kryptonim nowej gry to: Wiedźmin Polaris. CDPR potwierdziło, że kolejna część serii jest w fazie przedprodukcyjnej i że będzie to „początek nowej sagi”. Ponadto studio powiedziało: „Zamierzamy wydać dwie kolejne gry Wiedźmin po Polaris, tworząc nową trylogię”.

Gra powstaje na Unreal Engine 5, czyli na zaawansowanej technologii Epica. Gracze liczą zatem po ciuchu, że będą mogli stworzyć własną, grywalną postać, tak jak było to w przypadku Cyberpunk 2077 lub Harry Potter Dziedzictwo Hogwartu.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Wiedźmin 4 - tak będzie wyglądać nowa gra?

W sieci pojawiło się niezwykłe nagranie z technicznego demo, które zatytułowano „tak powinien wyglądać Wiedźmin 4”. Prezentowana na nim lokacja to cmentarz fantasy. Zobaczyć możemy mroczne nagrobki i niezwykle realistyczne detale, usłyszeć kroki postaci i przekonać się, że nowe technologie zbliżają nas coraz mocniej do prawdziwie odczuwalnych w pełni doznań. Jeśli tak wyglądałby Wiedźmin - fani  pewnością by oszaleli z zachwytu!

Wiedźmin 3: Dziki Gon QUIZ: Prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz tą część

Pytanie 1 z 30
Główna fabuła gry skupia się na odnalezieniu Ciri i pokonaniu Dzikiego Gonu