Wednesday Addams powróci. Wiemy o czym będzie 2. sezon

i

Autor: Wednesday | Oficjalny teaser | Netflix/YouTube.com Wednesday Addams powróci. Wiemy o czym będzie 2. sezon

Wednesday

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

2023-03-17 15:14

Wednesday to wasz nowy ulubiony serial? Widzieliście, go więcej niż jeden raz? A może po prostu, jesteście bardzo uważnymi widzami? Jeśli macie się za wielkich fanów córki Addamsów, to koniecznie sprawdźcie swoją wiedzę w naszym teście! 10 na 10 punktów otrzymają tylko prawdziwi specjaliści!

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial? Jeśli jesteś wielkim fanem produkcji Netflixa, to z pewnością śledziłeś wydarzenia, które rozgrywały się w serialu bardzo uważnie. Teraz możesz sprawdzić swoją wiedzę! Specjalnie dla was przygotowaliśmy arcytrudny quiz ze znajomości pierwszego sezonu Wednesday! Możecie otrzymać z niego maksymalnie 10 punktów! Gotowi? Po skończeniu koniecznie podzielcie się swoim wynikiem ze znajomymi. Już 7 punktów to prawdziwy powód do dumy!

Arcytrudny QUIZ dla fanów Wednesday od Tima Burtona znajdziecie poniżej.

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?
Szybka jazda skończyła się wysokim mandatem. Grupa SPEED w akcji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE