Wydarzenia

WawaGra 2023. Tak bawiliśmy się na Stadionie Narodowym 2 grudnia! Zobaczcie zdjęcia! [GALERIA ZDJĘĆ]

2023-12-02 17:03

Poszukaj siebie na naszych zdjęciach! 2 grudnia odbyło się niezwykłe wydarzenie dla wszystkich miłośników planszówek, karcianek i gier RPG. WawaGra to wydarzenie skierowane do wszystkich, którzy uwielbiają gry „bez prądu” lub dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie gier planszowych. Impreza odbywała się na Stadionie Narodowym od 9 do 19.00. Zobaczcie zdjęcia!

WawaGra to wydarzenie, które przyciągnęło na Stadion Narodowy prawdziwe tłumy. Dogodny termin pozwolił mieszkańcom warszawy nie tylko spróbować swoich sił w grach planszowych i sesjach rpg. Mogliśmy również kupić prezenty na święta 2023! Wydarzenie zorganizowano na 3 piętrach PGE Narodowego (al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1). Zwiedzający mogli pojawiać się na miejscu w godzinach 9:00-19:00, a organizatorzy przygotowali dla odwiedzających wiele atrakcji. Bilety kupić można było online, jak również w kasie wydarzenia. Mogliśmy odwiedzić strefę wydawców, w której wystawią się twórcy gier z całej Polski i kupić produkty w promocyjnych cenach.

"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps

Dla doświadczonych graczy znalazła się również strefa turniejowa, malowania i figurek i projektowania gier - to dla tych, którzy chcieliby wiązać z planszówkowym światem swoją przyszłość. W wydarzeniu udział brali z przyjemnością zarówno dorośli, jaki i dzieci. Organizatorzy przygotowali również strefy dla fanów gier karcianych takich jak: Pokemon, Magic the Gathering i Dragon Ball. Nie zabraknie również miejsca dla zwolenników gier bitewnych takich jak Warhammer, He-Man czy Gra o Tron. Ponadto w sprzedaży znalazło się wiele atrakcyjnych gadżetów:

  • koszulki
  • kubki
  • kości do gry

Nie da się ukryć, że takiego wydarzenia warszawiacy potrzebowali! WaWaGra to z pewnością wydarzenie, które powinno powracać do stolicy w kolejnych latach! Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii, na początku tego artykułu!

Harry Potter, Opowieści z Narnii czy Igrzyska Śmierci? Z której serii pochodzi ten cytat? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Zawiedzione nadzieje rodzą wielki ból.