The Sims - powstanie film na podstawie gry! W roli głównej gwiazda Barbie!

i

Autor: Oficjalna okłada gry, Cover Images/East News Zdjęcie poglądowe

The sims 4

The Sims - powstanie film na podstawie gry! W roli głównej gwiazda Barbie?

2024-03-21 10:38

Na takie obwieszczenie chyba czekali wszyscy! Po wielkim sukcesie filmu Barbie, lecz również ekranizacji znanej gry RPG - Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, przyszła pora na kolejną filmową adaptację... gry komputerowej. Ale takiej, której jeszcze nie widzieliście! The Sims trafi na wielki ekran! Głośno jest już również o aktorce, która mogłaby wcielić się w główną rolę.

Trzeba przyznać, że ten tytuł ma szansę przyciągnąć do kin tłumy. Mowa oczywiście o filmie, który będzie nawiązywał do kultowej już gry The Sims. Według informacji, które podają TheInsneider i The Hollywood Reporter, wytwórnia LuckyChap po sukcesie Barbie chce wyprodukować nowy tytuł prezentujący symulację życia człowieka. Electronic Arts będzie czuwać nad produkcyjną  i kreatywną stroną filmu. Producentem został Roy Lee, który pracował między innymi przy filmach Jak Wytresować Smoka 3 i Lego The Movie.

Kate Herron zostanie reżyserem projektu, a to nazwisko kojarzyć możecie z pierwszego sezonu serialu Loki. Jest ona zaangażowana również w produkcję drugiego sezonu The Last of Us. Pozostaje zatem pytanie - kogo zobaczymy w obsadzie?

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

The Sims - powstanie film na podstawie gry - OBSADA

Wytwórnia LuckyChap jest prowadzona między innymi przez Margot Robbie, nic więc dziwnego, że głośno zrobiło się o jej roli w filmie. Sprawa nie jest jeszcze przesądzona, jednak po sukcesie Barbie, wiemy, że poradziłaby sobie z tego rodzaju wyzwaniem.

Przeczytaj też: The Sims 4: kolejne akcesoria do odebrania za darmo! Wprowadzą nas w klimat wiosny i lata

The Sims - co to za gra?

The Sims to gra, która po raz pierwszy ukazała się 20 lat temu. Obecnie trwają prace nad The Sims 5. Chociaż wiadomo już, że przez kilka następnych lat raczej gry nie zobaczymy na rynku, to w sieci pojawiło się kilka przecieków na jej temat. Co obecnie ujawniono? To między innymi prosty prototyp życia miejskiego w Project Rene z Simami w formie zaledwie kształtów. Twórcy mówią również o tym, że chcą aby gracz już po zachowaniu Sima wiedział, co postać myśli i jak się czuje. Ponadto nowa gra pozwoli nam cieszyć się zabawą online z przyjaciółmi

The Sims 4 QUIZ. Czy znasz wszystkie dodatki?

Pytanie 1 z 10
Kozy i owce znajdziemy w dodatku/akcesorium: