The sims 4

The Sims 4. Kryształowe cudeńka. Teraz twój sim może zostać jubilerem! Kiedy premiera akcesorium? [WIDEO, ZDJĘCIA]

2024-02-21 9:51

Czas na nowe akcesoria do gry The Sims 4! Projektuj olśniewającą biżuterię i zanurz się w świat twórczości i rękodzieła! Teraz gracze mogą odblokować nową umiejętność – jubilerstwo! Więcej o 'The Sims 4 Kryształowe cudeńka' dowiecie się w tym artykule!

Poniższy opis The Sims 4 Kryształowe cudeńka Akcesoria  pochodzi ze strony www.ea.com.

Kryształów nigdy za wiele! W The Sims 4 Kryształowe cudeńka Akcesoria gracze mogą odblokować nową umiejętność – jubilerstwo – której zdobycie wymaga gromadzenia barwnych kryształów i metali pozwalających na modyfikację niezwykłych dzieł. Stworzone przedmioty mogą wpływać na nastrój Simów, a także ich relacje, karierę i życie! Wyeksponuj w swoim domu perfekcyjne oszlifowane kryształy, wykorzystaj je do stworzenia olśniewającej biżuterii i ładuj je w świetle księżyca, by odkryć ich wyjątkowe właściwości!

Od projektowania ręcznie wykonanych pierścionków zaręczynowych lub personalizowanej biżuterii po wyjątkowe wyroby kolekcjonerskie, które można sprzedać za simoleony – Simowie mogą pochwalić się wszystkim swoi unikalnym stylem. Twórz wymarzoną biżuterię dzięki Akcesoriom, które spełnią wszystkie twoje rękodzielnicze zachcianki.

Cmentarz na którym inspirowała się J.K. Rowling przy tworzeniu postaci Lorda Voldermorta z Harrego Pottera

Zbieranie i rękodzieło

Nie ma nic bardziej wyjątkowego niż ręcznie wykonane dzieła, w które wkładasz serce. Kryształowe cudeńka dają Simom możliwość wytworzenia ponad tysiąca różnych przedmiotów zdobionych klejnotami, odważnej kreacji modowej czy wyznania miłości za pomocą olśniewającego prezentu.

Aby tworzyć takie cuda, Simowie muszą wypracować umiejętność jubilerstwa. Rozwija się ją poprzez praktykę przy nowym stole jubilerskim. Twórz nowe projekty z biżuterii i szlifowanych diamentów. Wraz z umiejętnościami Simów rośnie jakość ich wyrobów. Przy stole jubilerskim Simowie mogą szlifować zgromadzone kryształy, tworząc z nich olśniewające pierścionki zaręczynowe lub inne przedmioty, takie jak zestawy pierścionków, bransoletki, naszyjniki czy kolczyki.

Przy stole jubilerskim Simowie poczują się jak prawdziwi mistrzowie rękodzieła, wybierając odmiany kryształów lub pasujące do nich metale, takie jak srebro, złoto czy różowe złoto. Możesz również użyć 22 metali, które znajdziesz w światach The Sims 4, w tym bekonitu, defmetalu i romantium. Wyznaj miłość lub przyjaźń, wybrawszy klejnot o odpowiednim kształcie. Wybieraj spośród dziesięciu szlifów, takich jak m.in. serce, plumbob czy gnom.

Aby wzmocnić umiejętność jubilerstwa, Simowie mogą przeczytać podręcznik jubilerstwa lub tworzyć jak najwięcej kryształowych cudeniek przy stole jubilerskim. Simowie mogą sprzedawać, gromadzić oraz wręczać stworzone przez siebie dzieła innym Simom.

Połącz się z kryształową energią

W ramach Akcesoriów Kryształowe cudeńka wykorzystano cykl księżyca z gry podstawowej. Oznacza to, że w Kryształowych cudeńkach Simowie mogą wyszukiwać kryształy za pośrednictwem komputera lub zrywać je z kryształowego drzewa, a gdy zostaną oszlifowane i staną się klejnotami, można je ładować energią, wpływając na ich właściwości.

Obiekty należy umieścić na siatce ładowania kryształów. Po naładowaniu Simowie mogą wyeksponować w domu lub założyć na siebie swoje dzieła, by doświadczyć ich pozytywnego bądź negatywnego wpływu na związki, emocje i postępy w grze. W przypadku niektórych kryształów efekty mogą z czasem zaniknąć. Aby je odzyskać, Simowie muszą je ponownie naładować.

Po wprowadzeniu 3 nowych kryształów – bursztynu, jadeitu i kamienia księżycowego – ich liczba we wszystkich pakietach wynosi łącznie 27. Kryształy można znaleźć wszędzie! Odnajduj pospolite, wyjątkowe oraz rzadkie kryształy na wykopaliskach i pośród skał w dowolnym świecie lub na dowolnej parceli. Wyjątkowe kryształy można także kupić za pośrednictwem komputera przy stole jubilerskim, a rzadkie kryształy pozyskuje się tylko w innych światach lub z kryształowego drzewa.

W różnych światach The Sims 4 możesz znaleźć następujące odmiany kryształów:

  • The Sims 4 Kryształy z gry podstawowej: (pospolite) szmaragd, cytryn, kwarc, alabaster, kwarc różowy, kwarc brzoskwiniowy, rubin, topaz pomarańczowy, szafir, turkus, (wyjątkowe) simanit, błyskolit, ametyst, hematyt, diament, opal ognisty, (rzadkie) żonkilit, plumbit, tęczowin, gagat 
  • The Sims 4 Witaj w Pracy Dodatek: (pospolite) nocolit, tajemnit
  • The Sims 4 Przygoda w dżungli Pakiet rozgrywki: (wyjątkowe) amazonit, (rzadkie) aleksandryt
  • The Sims 4 Kryształowe cudeńka Akcesoria: (pospolite) jadeit, (wyjątkowe) kamień księżycowy, (rzadkie) bursztyn  

Mrocznie i marzycielsko

Kryształowa przygoda nie byłaby kompletna bez szczypty tajemniczości i intrygi. Zbieraj barwne kryształy i zakładaj ozdobione nimi kolorowe klapki, skórzane botki czy ręcznie wykonane ubrania takie jak kamizelki z guzikami i bluzki w kwiaty z bufiastymi rękawami. Sprawdź nowe fryzury z metalicznymi opaskami lub subtelnymi, wysadzanymi diamentami spinkami, które wprowadzą jeszcze więcej blasku.

Po długim dniu spędzonym na szlifowaniu, zbieraniu, wytwarzaniu oraz sprzedaży kryształów i biżuterii odpręż się w skromnej, przytulnej chacie, w której czekają jedwabiście miękkie sofy, wysadzane kryształami lustra oraz stół jubilerski, przy którym nauczysz się fachu.

Twórcy The Sims 4 nawiązali współpracę z Simomaniaczką Arethabee w celu stworzenia zestawu wymarzonej biżuterii do trybu Stwórz Sima, złożonego z elementów takich jak naszyjnik, pierścionek i kolczyki.  Projekty Arethabee są subtelne i wyrafinowane, co stanowi doskonały dodatek do przepełnionego błyskotkami pakietu. Uwielbiamy współpracować z naszą społecznością twórców – nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, co stworzycie z tych olśniewających nowych projektów.

Dowiedz się więcej o The Sims 4 Kryształowe cudeńka Akcesoria podczas przeglądu oczami twórców, który odbędzie się w środę 28 lutego 2024 r. o godzinie 11:00 czasu PDT na oficjalnych profilach The Sims na Twitchu i YouTube.

The Sims 4 Kryształowe cudeńka Akcesoria - kiedy premiera dodatku?

The Sims 4 Kryształowe cudeńka Akcesoria pojawi się 29 lutego 2024 r. na komputerach PC za pośrednictwem EA app™, na komputerach Mac® za pośrednictwem Origin, a także na Steam® oraz na konsolach PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S i Xbox One. Gra The Sims 4 pojawiła się już także w Epic Games Store, gdzie również będzie można pobrać te Akcesoria.

The Sims 4 Kryształowe cudeńka Akcesoria wymagają dostępnej za darmo do pobrania gry podstawowej The Sims 4 oraz wszystkich jej aktualizacji. Sprawdź minimalne wymagania sprzętowe pakietu.

Źródło informacji: https://www.ea.com/pl/games/the-sims/the-sims-4/news/crystal-creations-stuff-pack

The Sims 4 - QUIZ dla fanów! Czy jesteś prawdziwym koneserem gry?

Pytanie 1 z 10
Jak wpisać kod do The Sims 4?