Team Heretics

i

Autor: LEC / Riot

LEC 2024

Team Heretics ze „śmieciowymi” zmianami. Fani nie są zadowoleni z „polskiego” składu

2024-03-06 8:47

Team Heretics potwierdziło swoje główne zmiany w składzie po tym, jak doniesienia wskazały na to, że hiszpańska organizacja ma zmienić swój skład na wiosenny split. Do zespołu dołączył Adrian „Trymbi” Trybus oraz Artur „Zwyroo” Trojan. Jak widać, te zmiany nie podeszły fanom Heretyków.

Heretics wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że zmiany w składzie wynikają z problemów z przywództwem i komunikacją w zespole. Dlatego w miejsce Normana „Kaisera” Kaisera wszedł Adrian „Trymbi” Trybus, niedawny zawodnik Fnatic, a ulubieńca trybun, Lukę „Perkza” Perkovicia, zastąpił Artur „Zwyroo” Trojan. Co ciekawe, jak podaje Sheep Esports, gracze byli w trakcie „sporu” z zarządem Heretics. Teraz możemy obserwować fanów LEC i samej drużyny, którzy nie przyjęli tych wiadomości zbyt pozytywnie.

Czytaj też: League of Legends LEC oferuje „fatalne warunki pracy” Fala zwolnień i zakulisowe problemy ligi

Zmiany w składzie Team Heretics budzą sporo kontrowersji

Jednym z większych członków społeczności, który w ramach swojego ogłoszenia obrał za cel Heretics, był były profesjonalista, komentator i obecny streamer Marc Robert „Caedrel” Lamont. Twórca zakwestionował uzasadnienie wprowadzenia zmian przez kierownictwo.

Czytaj też: League of Legends z darmową grą! Fani poznają uniwersum Runeterry z zupełnie innej strony

Zespołowi brakuje przywództwa” – mają Wunder, Jankosa i Perkza. „Wierzymy w naszą akademię” – Zwyroo jest w Akademii od dwóch lat i nie chcę mu niczego odbierać, ale Perkz nawet nie został przesunięty na ławkę rezerwowych” – oznajmił w mediach społecznościowych.

Czytaj też: League of Legends z ogromną aktualizacją gry rankingowej! Na te zmiany fani czekali od lat

Fani odnieśli się także do niektórych dziwnych wypowiedzi zawartych w ogłoszeniu wideo dyrektora ds. gier Arnau Vidala i dyrektora generalnego League of Legends Alvara „Araneae” Martína Aleñara.

Czytaj też: League of Legends otrzyma inteligentne boty! Riot stawia na rozwój nowych graczy

To wyjaśnienie jest takie dziwne”:

> chcieliśmy rozwiązać problemy z komunikacją i wprowadzić przywództwo, więc zastąpiliśmy Supporta,> podjęliśmy taką decyzję i nagle wszystko się znacznie pogorszyło,> zastąpiliśmy naszego midlanera środkowym z naszej akademii, ponieważ pokładamy wielką wiarę w naszą akademię, mimo że promowaliśmy Rubiego zamiast Zwyroo, a on okazał się najgorszym środkowym w LEC.> ale tutaj jest dużo przewidywania i nie podejmujemy tych decyzji pochopnie - zaufaj nam. Wiemy, co robimy.

Czas pokaże, czy posunięcia Heretics było słuszne, ponieważ drugi split LEC rozpocznie się już 9 marca. Hiszpańska organizacja chce naciskać na międzynarodową grę podczas Mid-Season Invitational i ma również nadzieję na poprawę miejsce w zimowym splicie, w wyniku którego zespół wycofał się z rywalizacji po play-offach na siódmym miejscu.

Damian Michałowski wspomina pierwszy dzień pracy w “Dzień dobry TVN”

Jak dobrze znasz Marcina "Jankosa" Jankowskiego? Sprawdź swoją wiedzę o najlepszym polskim junglerze z naszym QUIZEM!

Pytanie 1 z 10
Jankos w drużynie H2k zaliczył swój pierwszy, duży sukces wygrywając: