Suicide Squad Kill the Justice League

i

Autor: Warner Bros.

Suicide Squad

Suicide Squad Kill the Justice League z tragicznie niską liczbą graczy. Dokładna cyfra szokuje

2024-02-22 11:39

Po trudach przed premierą, niestabilnej premierze i kilku równie ciężkich tygodniach, Suicide Squad: Kill the Justice League w dalszym ciągu nie wykazuje żadnych oznak poprawy. Co ciekawe, gra Rocksteady osiągnęła nowy, tragiczny poziom liczby graczy.

Wydany 30 stycznia Suicide Squad: Kill the Justice League miał być ekscytującym i co ważniejsze nowym podejściem do gatunku antybohaterów. Jednak z uwagi na liczne opóźnienia i błąd zakłócający grę już pierwszego dnia, który spowodował wyciek do sieci głównych spoilerów, okres premiery gry był dla Rocksteady fatalny. Teraz przemówiły statystyki.

Czytaj też: Suicide Squad Kill the Justice League największym złoczyńcą w swoim dziedzictwie [OPINIA]

W Suicide Squad brakuje graczy

Suicide Squad: Kill the Justice League ma już mniej aktywnych graczy jednocześnie na Steamie niż wszystkie gry Batman Arkham razem wzięte, mimo że ta ostatnia wyszła w 2015 roku.

Biorąc pod uwagę, że Kill the Justice League ma obecnie 3,7 punktów w serwisie Metacritic, te słabe liczby być może nie są zaskakujące, ale nadal oczekuje się, że będzie to ogromny cios dla Rocksteady, od którego oczekuje się ciągłego aktualizowania gry-usługi.

Liczby są tak słabe, że według danych SteamDB w strzelance w dniach 15–16 lutego uczestniczyło zaledwie 916 graczy jednocześnie. Dla porównania, w ciągu ostatnich 24 godzin w Batman: Arkham Knight grało jednocześnie 4373 graczy.

Wieczorny Express - Naval

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?