IEM Dallas

i

Autor: ESL https://twitter.com/IEM/status/1658101222124007424/photo/1

Counter Strike Global Offensive

Startujemy z IEM Dallas 2023. W roli głównej F1KU i dycha

2023-05-29 17:04

Rozgrywki Intel Extreme Masters ze słonecznego RIO przenoszą się do Stanów Zjednoczonych, a konkretniej miasta Dallas. Osiem drużyn w tym dwójka naszych Polaków, Maciej "F1KU" Miklas z OG oraz Paweł "dycha" Dycha reprezentujący ENCE pojawią się na turnieju w walce o pulę nagród 250.000 tysięcy dolarów. Start rozgrywek już od godziny 18:00.

Dycha i F1KU ruszają do boju

Już za moment, ponieważ 29. maja, rozpoczynają się rozgrywki IEM Dallas, jednego z najbardziej prestiżowych turniejów Counter-Strike: Global Offensive, który odbywa się podczas festiwalu DreamHack Dallas. Turniej potrwa do 4. czerwca, a finały będą rozgrywane na żywo przed publicznością Kay Bailey Hutchison Convention Center w dniach 2 - 4 czerwca. Podczas turnieju w Teksasie Polskę reprezentować będzie dwóch zawodników – Paweł “Dycha” Dycha grających w barwach ENCE oraz Maciej “F1KU” Miklas zasilający szeregi OG – którzy już niejednokrotnie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności na globalnej scenie CS:GO.

ESL z polską transmisją i komentarzem

Dzisiejsze zmagania rozpoczną się o 18:00 meczem G2 Esports przeciwko Nouns Esports. Harmonogram dzisiejszych spotkań, które będzie można oglądać na polskiej transmisji znajduje się na grafice poniżej. Polscy fani również mogą dołączyć do kibicowania – mecze turniejowe będą transmitowane na żywo w języku polskim na kanałach ESL CS PL w serwisach Twitch (esl_csgo_pl i esl_csgob_pl) oraz YouTube.

Towarzystwa, wnikliwej analizy oraz pełnego emocji komentarza dostarczy widzom transmisji grono talentów oraz ekspertów w składzie:

  • Mikołaj “URF” Palimąka
  • Kuba “KubiK” Kubiak
  • Dominik “Domek” Nowakowski
  • Olaf “Szeregowy” Ostrowski
  • Radek “Mad1” Florkowski
  • Radek “jon5ification” Sikora
  • Mateusz “Bremat” Brendler
  • Maciej “Morgen” Żuchowski
ESL

i

Autor: ESL Polska ESL Polska
Pchli targ, czyli wyprzedaż garażowa w podbydgoskich Przyłękach

Ile wiesz o największych dramach internetowych? Przekonaj się czy jesteś mistrzem!

Pytanie 1 z 10
Co rozbawiło Marcina Dubiela w Kenii?