Worlds 2022

i

Autor: Photo by Colin Young-Wolff/Riot Games

E-sport

Riot Games ogłosi nowy turniej League of Legends! Worlds i MSI to nie wszystko. System ligowy dotkną poważne zmiany

2024-04-24 11:32

Z raportu redakcji Sheep Esports czytamy, że nowe e-sportowe wydarzenie League of Legends odbędzie się pomiędzy zimowym i wiosennym splitem oraz będzie gościć co najmniej jedną drużynę z każdego głównego regionu.

Nowe e-sportowe święto dla fanów League of Legends

Riot Games ma niedługo ogłosić nowe, światowe wydarzenie związane z League of Legends. Te miałoby się odbyć pomiędzy zimowym a wiosennym splitem regionalnych lig e-sportowych na całym świecie. Oznacza to, że inne ligi, prócz LEC-a, wraz z nadejściem trzeciego międzynarodowego turnieju będą musiały prawdopodobnie również przejść na strukturę składającą się z trzech splitów.

Czytaj też: League of Legends: „Żałuje, że jestem lepszy” Gracze celowo spadają z wyższych rang

Według doniesień LCS majstrowało nad przyjęciem struktury składającej się z trzech części, jednak Riot Games nie potwierdziło jeszcze zmiany w swoim międzynarodowym harmonogramie.

Wprowadzenie trzeciego dużego wydarzenia LAN będzie miało również wpływ na daty dwóch pozostałych międzynarodowych wydarzeń, MSI i Worlds. Nowe wydarzenie miałoby się odbyć w okresie od marca do kwietnia, więc MSI trzeba byłoby przesunąć na czerwiec lub lipiec, a Worldsy prawdopodobnie rozpoczną się w październiku lub później.

Wygląda na to, że Riot szuka sposobów na zwiększenie liczby meczów o wysoką stawkę, kosztem rozgrywek regionalnych.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?