PS6

i

Autor: technogadzet https://technogadzet.pl/sony-szuka-inzynierow-do-pracy-nad-playstation-6/

PS6

PS6 otrzymał już swój tytuł startowy. Wielki hit Sony! Gra na wzór Metal Gear Solid

2024-02-20 19:36

Chociaż pierwsza część Death Stranding wywołała u graczy mieszane reakcje, Hideo Kojima nie postanowił rezygnować z projektu i podczas ostatniego State of Play ujawnił nam kontynuację zmierzającą na PlayStation 5. To jednak nie wszystko, ponieważ nowa gra na wzór Metal Gear Solid ma być tytułem zmierzającym prosto na PS6.

Studio Kojima Productions ujawniło, że pracuje nad grą przypominającą serię stworzoną przez samego Kojimę, Metal Gear Solid. Podczas wydarzenia Sony, State of Play 2024, które odbyło się 31 stycznia, Kojima dołączył do Hermena Hulsta, aby ogłosić nowy projekt o nazwie Physint — najprawdopodobniej pierwszy tytuł startowy konsoli PlayStation 6.

Czytaj też: Death Stranding 2 potwierdza ważny szczegół ukryty w zwiastunie. Wyjaśniamy fabułę gry

PS6 ma już tytuł startowy? Gra Hideo Kojimy

Chociaż nie pokazano żadnego materiału filmowego ani grafiki, Kojima wyjaśnił, że gra będzie pochodzić z nowego, oryginalnego IP, a pełne prace nad nią rozpoczną się po wydaniu przez Kojima Productions Death Stranding 2: On the Beach. Zespół ogłosił podczas prezentacji, że premiera sequela planowana jest na 2025 rok. Kojima twierdzi, że chociaż gra będzie, cóż, grą, to „jest to jednocześnie film pod względem wyglądu, historii, tematu, obsady, aktorstwa, mody i dźwięku”. Co to właściwie oznacza? Nie wiemy, ponieważ Kojima po prostu mówi, żeby „być na bieżąco”.

Czytaj też: PS6 — Kiedy premiera, specyfikacja, cena. Wszystko, co wiemy o nowej konsoli Sony

Czymkolwiek jest Physint, wygląda na to, że Kojima współpracuje przy niej z Sony i chwali działy muzyczne oraz filmowe firmy PlayStation w ramach tego projektu. Do premiery gry jest prawdopodobnie bardzo daleko, ponieważ można wnioskować, że Kojima Productions planuje opublikować swój projekt dopiero na konsole nowej generacji, konkretniej PlayStation 6.

Czytaj też: PS Plus luty 2024 z Marvel's Spider Man 2! Posiadacze PS5 z rekompensatą za gry

InterCars Ikony Motoryzacji na PGE Narodowym

QUIZ: Czy rozpoznasz konsolę do gier na podstawie zdjęcia kontrolera? Nie zgadniesz wszystkich!

Pytanie 1 z 14
Jaka konsola do gier jest powiązana z tym kontrolerem?
Nunchuck