The Last of Us / PlayStation

i

Autor: Sony PlayStation

PS Plus

PS Plus Kwiecień 2024 z The Last of Us Part 2. Gracze pobierają hit Sony całkowicie za darmo

2024-04-22 13:54

The Last Of Us Part II Remastered, czyli odświeżoną grę, pierwotnie z konsoli PlayStation 4 i trzecią reedycję The Last of Us firmy Sony w ciągu zaledwie 11 lat, można obecnie bezpłatnie pobrać i wypróbować w ramach usługi PlayStation Plus.

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji poznać The Last Of Us Part II Remastered, czyli zarazem jednej z  najlepszych gier wszechczasów, a z drugiej kontrowersyjnego tworu Naughty Dog, który miał za zadanie otworzyć oczy graczom, to mamy dla was wyśmienitą wiadomość. Teraz, w kwietniu 2024 roku można ją pobrać i wypróbować całkowicie za darmo.

Czytaj też: PS Plus Maj 2024 już rozczarowuje graczy. Kultowy klasyk okrzyknięty „fatalną” propozycją Sony

The Last of Us Part 2 w PlayStation Plus

Jak po raz pierwszy poinformował PlayStation Game Size na Twitterze, wygląda na to, że pierwsze dwie godziny gry The Last of Us Part 2 można sprawdzić w ramach okresu próbnego PlayStation Plus Premium.

Dwie godziny powinny wystarczyć, aby w spokoju ukończyć prolog oraz przygotować podwaliny pod epicką podróż Ellie. Nawet jeśli pierwotnie nie daliście szans grze Naughty Dog lub odrzuciły was pierwsze godziny gry, nie sprawdzić jej za darmo, to jakby nie obejrzeć Zombielandu.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?