Polskie perfumy inspirowane Potterem. Możesz pachnieć jak Bellatrix, Draco, Ron, Ginny lub Hermiona!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Polskie perfumy inspirowane Potterem. Możesz pachnieć jak Bellatrix, Draco, Ron, Ginny lub Hermiona!

2023-03-08 11:46

Kto z nas nie marzy o prawdziwie magicznych perfumach? Jak mogłyby pachnieć postaci z książek? Chyba każdy fan serii o Harrym Potterze zadawał sobie to pytanie. Teraz możecie pachnieć jak Bellatrix, Draco, Ron, Ginny lub Hermiona. Wystarczy, że sięgniecie po specjalne perfumy, które tworzone są z myślą o fanach.

Amortencja to magiczny eliksir, który pojawia się w sadze o przygodach młodego czarodzieja. Fani znają go świetnie i wiedzą, że pachnie on dla każdego inaczej. Czujemy w nim nuty tego, co dobrze nam się kojarzy. W przypadku Hermiony były to między innymi pergamin i zapach świeżo skoszonej trawy. Polskie perfumy inspirowane Potterem są już od jakiegoś czasu dostępne na naszym rynku! Teraz możesz pachnieć jak Bellatrix, Harry, Luna, Draco, Ron, Ginny lub Hermiona! Ta sama strona ma w swojej ofercie również inne gadżety, w tym specjalnie przygotowywane świece i mystery boxy. Dzięki temu możecie sprawić sobie lub komuś bliskiemu prawdziwie magiczny prezent.

Polskie perfumy inspirowane Potterem - CENA. Gdzie kupić?

Magiczne perfumy znajdziecie tutaj. Za 30 ml zapłacimy około 60 złotych, więc cena nie jest wygórowana. Wegańskie perfumy dla fanów Pottera tworzy i sprzedaje Magic Witch House.Wykorzystuje naturalne olejki i wegańską recepturę, produkty nie są testowane na zwierzętach. Każda wersja jest mocno limitowana, więc warto pospieszyć się z zakupem.

Masz dla nas ciekawy nerd-temat? Zgłoś go na nerdsfera@grupazpr.pl!

Nowa benzyna w Polsce. Zaskoczenie na stacji paliw MOL

Wiedźmin - arcytrudny quiz ze znajomości sagi!

Pytanie 1 z 10
Jak zginęła Angoulême?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE