One Piece

i

Autor: Netflix

One Piece

One Piece anime: Sezon 2 od Netflix z ulubionym złoczyńcą fanów! Nadchodzi saga Arabasta

2024-04-24 10:06

Z najnowszych doniesień platformy Netflix dowiadujemy się, że prace nad ekranizacją drugiego sezonu Live-Action, jednego z najpopularniejszych anime na świecie, One Piece, przebiegają zgodnie z planem. Wyciekły także informacje na temat nowego złoczyńcy, który podbije serca fanów.

Adaptacja anime One Piece z prawdziwymi aktorami produkcji Netflix stała się światową sensacją. Serial oparty jest na popularnej mandze Eiichiro Ody, która opowiada o przygodach młodego pirata, Monkey D. Luffy'ego, który aspiruje do zostania Królem Piratów. Kontynuacja została potwierdzona niedługo po ogromnym sukcesie pierwszego sezonu, a ten będzie dotyczył sagi Arabasta. Oznacza to przeniesienie na ekran jednego z ulubionych antagonistów fanów.

Czytaj też: One Piece: TOP 5 anime dla fanów w 2024 roku, które jeśli przegapisz, to będziedz bardzo żałował

Ulubiony złoczyńca One Piece pojawi się w 2. sezonie serialu?

W niedawnym poście na Twitterze, OPLA News udostępniła przesłuchania, które, jak przypuszczają, dotyczyły Smokera. Jedna strona zawiera rozmowę pomiędzy Garpem i Smokerem, a druga pomiędzy Tashigim i Smokerem.

Kim jest Smoker? To ulubiony złoczyńca fanów w One Piece, który został przedstawiony jako kapitan piechoty morskiej w mandze Loguetown, podczas gdy Tashigi to jego podwładnym.

Zawarto również zastrzeżenie, że scenariusz jest prototypem przeznaczonym wyłącznie do przesłuchania i nie gwarantuje materializacji projektu. Dodatkowo udostępniono informację: „W 2021 roku warto wspomnieć, że wiele skryptów z przesłuchań, które wyciekły, nie trafiło do pierwszego sezonu. Oznacza to, że scenariusze przesłuchań często mogą znacząco różnić się od finalnej wersji.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

One Piece. QUIZ! Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody Luffy'ego i jego przyjaciół

Pytanie 1 z 12
Kto wysysa całą truciznę z ciała Luffy'ego?