Nie z tego świata od Creagh Kelly. Oto idealna książka na jesień i Halloween 2023!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Książki

Nie z tego świata od Creagh Kelly. Oto idealna książka na jesień i Halloween 2023!

2023-09-22 14:28

Piekielnie czarująca gotycka opowieść o miłości, tajemnicy i naprawdę kiepskich decyzjach. Nie z tego świata to niesamowicie romantyczna i paranormalna wersja klasycznej powieści "Dziwne losy Jane Eyre" autorstwa Charlotte Brontë, w retellingu autorstwa Kelly Creagh, autorki cyklu "Nevermore". Premiera już w październiku 2023!

Jane Reye posiada nadnaturalne zdolności. Rysuje to, co widzi, a widzi duchy i inne nadnaturalne istoty. Osierocona, większość życia spędziła w szkole dla dziewcząt w Lowood. Osiągnąwszy pełnoletniość, przyjmuje ofertę pracy od tajemniczego Eliasa Thornfielda, właściciela ogromnej gotyckiej posiadłości Fairfax w Wielkiej Brytanii. Wraz z sobie podobnymi ma uwolnić dworzyszcze od niebezpiecznej istoty, która je nawiedza.

Na miejscu okazuje się, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. Po pierwsze, Elias Thornfield jest młody, przystojny i bardzo, bardzo niepokojący. Po drugie – niechętnie dzieli się swoimi sekretami. Po trzecie zaś, istota nawiedzająca posiadłość, wcale nie jest duchem, a Jane miała już z nią wcześniej do czynienia.

Sięgnąwszy do swych talentów, Jane odkrywa, że klucz do rozwiązania tajemnicy Fairfax i Eliasa Thornfielda może skrywać się w niej samej.

Źródło: opis pochodzi od wydawcy.

Nie z tego świata - kiedy premiera?

Premiera książki Nie z tego świata zaplanowana jest na 4 października 2023. Książka będzie miała 352, a za jej polskie wydanie odpowiada Wydawnictwo Jaguar.

QUIZ fana fantasy. Czy dopasujesz bohatera do filmu lub ksiażki, z której pochodzi?

Pytanie 1 z 10
Kaz Brekker to bohater książki: