Mass Effect

i

Autor: Wallpaper Abyss https://wall.alphacoders.com/by_sub_category.php?id=337104&name=Mass+Effect+Legendary+Edition+Wallpapers

Mass Effect

Mass Effect z nową grą! Fani mogą szykować się na kosmiczny podbój i powrót do uniwersum

2024-03-05 7:54

Ostatnie lata dla fanów Mass Effect nie były łatwe. Seria próbowała obrać nowy kierunek po zakończeniu uznanej oryginalnej trylogii, ale ku rozczarowaniu legionów lojalnych graczy, od czasu premiery Andromedy, Mass Effect pozostawał w zastoju. Teraz ogłoszono nowe doświadczenie i choć nie jest to gra wideo, ta planszówka RPG z pewnością przypadnie do gustu długoletnim fanom serii.

Mass Effect z grą planszową typu RPG jeszcze w 2024 r.

Gra planszowa Mass Effect – Priority: Hagalaz została stworzona przez Erica M. Langa oraz Calvina Wong Tze Loona i zostanie opublikowana przez firmę Modiphiusa. Akcja gry toczy się podczas wydarzeń z Mass Effect 3, gdy galaktyka stara się znaleźć jakąkolwiek możliwą przewagę przeciwko nadciągającej inwazji Żniwiarzy.

Czytaj też: Mass Effect 5 i Exodus to gry, które mogą podbić 2024 rok. Kosmos wraca do łask

Zniszczony burzą świat Hagalaz – niegdyś siedziba bazy Handlarza Cieni w Mass Effect 2 – jest miejscem kluczowej misji. Krążownik badawczy Cerberus rozbił się na planecie i mając mało czasu do stracenia, komandor Shepard musi poprowadzić zespół, aby odkryć niektóre z najmroczniejszych sekretów Cerberusa — czytamy w opisie.

Podobnie jak w przypadku głównych gier Mass Effect, zachęca się graczy do zbudowania idealnego oddziału na podstawie listy lojalnych towarzyszy. Misję w Hagalaz poprowadzi nie kto inny jak Shepard, a gracze będą wybierać spośród takich kompanów jak: Liara, Wrea, Garrus, czy Tali.

Gra planszowa Mass Effect – Priority: Hagalaz, daleka od prostego, jednorazowego wykonania, zawiera wiele rozgałęzionych misji fabularnych do wykonania, w których rolę odgrywa sztuczna inteligencja oparta na kartach, odtwarzająca dogłębną, pełną konsekwencji narrację RPG.

Mass Effect – Priority: Hagalaz zostanie wydana pod koniec 2024 roku za pośrednictwem Asmodee.

Przemarsz rolników w Białymstoku 4 marca

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?