screen z gry Mass Effect 2

i

Autor: screen z gry Mass Effect 2

Gadżety

Mass Effect. Ta książka pozwoli wam stworzyć kosmiczne drinki z klubu Afterlife!

2024-02-12 14:29

Gra Mass Effect ma olbrzymie grono fanów. Na rynku bez problemu znaleźć można dużo figurek i innych gadżetów. Już wkrótce fani kosmicznych przygód komandora Sheparda będą mogli stworzyć własne kosmiczne drinki dzięki przepisom z książki Mass Effect: The Official Cocktail Book. Sprawdźcie, gdzie ją kupić!

Spis treści

  1. Gadżet dla fanów - Mass Effect: The Official Cocktail Book
  2. Mass Effect książka z koktajlami z gry – gdzie można kupić?

Mass Effect zadebiutował w 2007 roku. Od tego czasu pojawiły się 3 części gry, w których podróżujemy z komandorem Shepardem na pokładzie SSV Normandia. Mamy dobra wiadomość dla fanów, którzy miło wspominają wypady załogi statku kosmicznego do licznych barów na obcych planetach. Powstała bowiem oficjalna książka o koktajlach z Mass Effect, zawierająca przepisy na napoje na cześć Sheparda, Garrusa, Wrexa i innych bohaterów trylogii.

Gadżet dla fanów - Mass Effect: The Official Cocktail Book

Książka z przepisami zawiera instrukcje, które pozwolą wam przygotować kosmiczne drinki inspirowane grami Mass Effect. Stworzona we współpracy z BioWare, Mass Effect: Oficjalna Książka Koktajlowa (Mass Effect: The Official Cocktail Book) jest ciekawym dodatkiem dla fanów. Jak przeczytać możemy w opisie publikacji na stronie Amazon, dzięki zawartym w niej ponad 70 przepisom będziecie mogli spróbować drinków z Klubu Afterlife lub Dark Star Lounge. Książka ma zawierać ciekawe receptury na napoje alkoholowe i bezalkoholowe inspirowane grą.

Mass Effect książka z koktajlami z gry – gdzie można kupić?

Premiera książki z przepisami na drinki Mass Effect: The Official Cocktail Book zaplanowana jest na 22 października 2024 roku. Można ją kupić przedpremierowo na Amazonie za 27,99 dolarów (ok. 112 złotych). Na chwilę obecną nie wiadomo, czy powstanie jej tłumaczenie na język polski.

Zagrywki Warszawa - pierwszy activity bar w Polsce

Co wiesz o kosmosie? Kosmicznie łatwy quiz

Pytanie 1 z 10
W jakiej galaktyce znajduje się Ziemia?