Wolverine

i

Autor: Insomniac Games

Marvel's Wolverine

Marvel’s Wolverine na materiale z rozgrywki. Haker udostępnia gameplay! Znamy szczegóły gry

2024-02-07 8:19

Insomniac Games 18.12.2023 padło ofiarą ogromnego wycieku, a hakerzy udostępnili w Internecie materiały filmowe, obsadę aktorską i szczegóły dotyczące fabuły ich kolejnego dużego projektu, Wolverine. Jest to kolejny problem jednego ze studiów Sony.

Marvel's Wolverine bez tajemnic

Aktualnie twórcy przeżywają renesans po tym, jak odnieśli ogromny sukces w swoich ostatnich grach ze Spider-Manem. Wiedzieliśmy, że prace nad projektem Wolverine mają nastąpić po tegorocznej premierze Spider-Mana 2, jednak poza krótkim zwiastunem niewiele zostało ujawnione ani pokazane na temat nadchodzącej gry. To zmieniło się, gdy nowy wyciek pojawił się w Internecie 18 grudnia 2023 r. Udostępniony przez hakerów materiał filmowy przedstawia rozgrywkę obejmującą walkę, a także Wolverine'a wspinającego się po ścianach i bijącego złoczyńców swoimi charakterystycznymi adamantowymi pazurami.

Czytaj też: Marvel’s Spider Man 2 otrzyma DLC, które całkowicie odmieni Petera przed trzecią częścią? W roli głównej Carnage

Wyciek ujawnił również, że skradanie się będzie ważnym aspektem rozgrywki, a postać nauczy się chować w krzakach i tropić swoją ofiarę w stylu prawdziwego Wolverine'a. Podobnie postać będzie mogła wykorzystać swoje uwydatnione umiejętności do pomocy w walce i tropieniu, dzięki zaawansowanemu słuchowi, węchowi i nie tylko.

Czytaj też: Marvel's Spider Man 2 i Wolverine będą jednym wielkim uniwersum. Znamy plan Insomniac

W dalszej części materiału, który wyciekł, można zobaczyć Wolverine'a dzierżącego miecz podobny do Katany i walczącego z jakimś wojownikiem, co stanowi kolejny dowód na to, że gra prawdopodobnie będzie obejmować walkę w Japonii.

Czytaj też: Marvel's Spider-Man 2. 4 bohaterów, którzy pojawią się w dodatku DLC

Ujawniono również lokalizacje, po których Wolverine będzie podróżować w trakcie gry, a Alaska, Avalon, Kanada, Japonia i Madripoor są wymienione jako obszary grywalne.

Czytaj też: God of War Ragnarok Valhalla. Tyr zapowiada podróż Kratosa do cywilizacji Majów. Ważny szczegół

Kolejne przecieki na temat nadchodzących grafik koncepcyjnych ujawniają także, że w grze pojawią się inni znani bohaterowie z uniwersum X-Men. Wolverine odgrywał dużą rolę w grupie superbohaterów, więc obecność innych członków, takich jak Mystique nie powinno być zaskoczeniem.

Znamy obsadę Marvel's Wolverine

Przecieki ujawniają także obsadę gry – australijski aktor Liam McIntyre, najbardziej znany z podkładania głosu JD Fenixowi w ostatnich grach Gears of War, wcieli się w rolę tytułowego bohatera Wolverine’a.

  • Noga Wind jako Leech
  • Pragathi Guruprasad jako Davina
  • Kelly Hu wcieli się w Jessána Hoana
  • Nicole Pacent jako Raven Darkholm (Mystique)
  • Debra Wilson jako Kalisto
  • Raphael Korkhill jako Arkady Rossovich (Omega Red)
  • Brett Gipson jako Viktor Creed (Sabretooth)
  • Troy Baker jako Nathaniel Essex (Złowrogi)

Sowa Alfa wpadła do komina i poparzyła skrzydła

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?